Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

-1

naprosto si dao ocjenu u koksijevom stajlu, nit smrdi nit mirise zonfa :(

-1

To sam odgovorio mejdejki, tebi, da si pitao bih rekao da ne moraš da gledaš, bolje pustiš konana a ti sad gledaj pa vidi čiji je pravlji.

Link to comment

fala, posluso i pogledo westworld.

ok, nije horor, al kao malom mi bio malo strasan. sad se uopste nisam uplasio, al kapiram da je do mene.

sdruge strane mi nekako bas prija ta naivnost 70tih, plus u filmu ima par mnogo lepih zena, mada u bas epizodnim ulogama. indijanku bih na keca cak ozenio.

da, odlucio sam da cu odsad da gledam ljude kao jul briner, bas zajebanim pogledom.

Link to comment

Da se muče i da ih odmah zaraze? Još je kao u okolini Seula počelo, dakle odmah u komšiluku SK, i nenormalno se brzo proširilo. Samo taj Busan, skroz na jugu zemlje, im je safe zone. Dakle za jedan dan ode Vinča u vazduh - morao bi Drug Kim brzo da reaguje i smiri stvar nukjularkama™ ako neće da se i njegovi zaraze.

Па упропастила би их радијација касније :)

 

Елем, сасвим добар, а најављују и наставак филма. А већ постоји анимирани приквел.

Link to comment

Witch slab, što se mene tiče. Osim što je sve lepo snimljeno i solidno kastingovano i odglumljeno, ne mogu da nađem ništa pozitivno u filmu. Prvo, uopšte nije jasno o čemu se u ovom filmu radi - film prosto ne nalazi nikakva značenja koja mogu biti interesantna, nikakve teme se ne načinju. Atmosfera stalne svađe mi je iritantna, ali nekako na loš način, zamara prosto. Sam kraj, razrešenje, koje u stvari to nije je besmisleno. Kapiram da će se pojaviti tumačenja da se radi o rađanju seksualnog nagona kod devojčica - sve i da je tako (mada mislim da je to prilična maštarija), takve stvari su apsolvirane u hororima pre jedno tridesetak godina.

Kao pozitivne stvari mogu da navedem kameru i što nema idiotskog banalnog štrecanja muzikom. Otprilike, to je to.

Да се потпуно сложим с овим виђењем и додам да је, по мени, филм чак и историјски нетачан, у погледу третмана вјештица.

 

Коме је до црне магије, натприродног хорора и мистерије, најбољи филм 2016. свакако је корејски The Wailing.

Edited by Zoon
Link to comment

Е јбг, мени супер било. А биће транзиције од комичног ка озбиљном. Ниси једини коме није штимало, не знам шта вам је! :)

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ladno je nisam prepoznao, a mislim se da nastavim sa Džentlijem :O Ima majušnu ulogu u svom parčetu filma, leva koleginica iz benda je glavnija™...

 

... a sad vidim da je i nju trebalo da prepoznam iz John Dies at the End. Nemam pojma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...