Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Umalo propustio 10 Cloverfield Lane jer HBO nije našao za shodno da ga jednom izreklamira pre prikazivanja. Inače, na istom kanalu trenutno ide originalni Poltergeist, pa ko nije gledao... :fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

jbt, zasto ise zombi filmovi nemaju "zombi" ili "... of the (living) dead" u naslovu? ovaj zamalo da propustim.

+1, ja mislio neka drama o nadarenim detetu ili tako neko sranje...

 

Solidan film, lepih 2 sata, sa, na žalost, od početka očekivanim ishodom... Mogao je bar neki twist da bude na kraju...

Link to comment

Umalo propustio 10 Cloverfield Lane jer HBO nije našao za shodno da ga jednom izreklamira pre prikazivanja. Inače, na istom kanalu trenutno ide originalni Poltergeist, pa ko nije gledao... :fantom:

 

a veceras u 23:20 na cinemax 2 vrlo zajeban filmcic goodnight mommy, eto da ne bude da nisi obavesten  :fantom:

 

vau, a na cinemax 1 u 23:40 starry eyes, skoro jos bolji film od ovoga.

Edited by Nikodije
Link to comment

a veceras u 23:20 na cinemax 2 vrlo zajeban filmcic goodnight mommy, eto da ne bude da nisi obavesten  :fantom:

 

vau, a na cinemax 1 u 23:40 starry eyes, skoro jos bolji film od ovoga.

 

 

 

Dobar je film, već sam ga pomenuo pre par meseci - http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18015&p=3710086

 

 

 

 

Jeremija

Posted 02 November 2016 - 19:23:25

Gledao sam prošlog vikenda na jednom od HD Cinemaxa - http://www.cinemax.r...im-vidim_-81956

 

 

 

Film je dosta sličan Babadooku, ne po tematici, već po tom nekom toku radnje koji se u ovom slučaju naglo promeni, i postane nešto sasvim drugo (što su i autori Babadooka trebali da urade - po mom mišljenju).

 

 

Više od ovoga ne mogu da kažem a da ne pokvarim nekom potencijalno gledanje.

 

 

 

 

Što se tiče Starry Eyes, nešto mi se nije dojmio, ali ukusi se razlikuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...