Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Miodrag Popov u Stanju nacije na b92. :s_w:Pa vidi ljigu, vidi djubre kako se smeska! "Draga moja, lepa voditeljice (Roksanda)", "lepa moja Nado (drugi gost u studiju, Nadezda Gace)...""Petar Lukovic je rekao da me treba streljati..." :lol:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Djordje Vukadinovic je onaj vo na Palama.Ko gleda emisiju, ima priliku da vidi kako izgleda covek na zadatku. Brifovan, spremljen, nabrijan, samo strika, ko singerica.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nebeska koalicija na RTS-u kod Olje Kovačević. Izvesni student filosofije iz publike je imao sjajan mini-traktat kad se dokopao mikrofona. Između ostalog reče da, kada se već uzima za prirodno intimno pravo da ljudi veruju i pripadaju određenoj verskoj zajednici, a verske poglavice imaju pravo da šetaju gradom u svojim uniformama, održavaju liturgije i mise na javnim mestima, zašto se uskraćuje isto takvo pravo homoseksualcima da javno ispoljavaju svoju seksualnu pripadnost. Uzgred je spomenuo Platona i Oskara Vajlda. Nažalost ili naravno, odgovor sve četvorice se sveo na manje bitne segmente ovog izlaganja - da oni brane sekularnost države svojim amandmanima, da to čine kao građani, da pošto oni ne nameću mladom gospodinu koji je ateista svoje istine ne treba ni on njima etc.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...