Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Nova domaca igrana serija na nacionalnoj mrezi - Gorki plodovi. Na nesrecu, u prvoj sceni koju sam video je dominirao Vuk Kostic opasan dinamitom i onda scene pucanja kao iz Do koske . 1 uzas. Gorki plodovi, tv serijaRežući, bez anestezije, kroz živo i bolno tkivo našeg savremenog života, dramski pisac Siniša Kovačević, koji je i režirao svoj scenario je, u 32 epizode Tv serije ?Gorki plodovi", komponovao ovu ?Gerniku" od komadića bola, patnje, nemorala, svakodnevice koja nas okružuje u teškim, posttraumatskim, tranzicionim vremenima, i sa druge strane, ljubavi, koja bi nas jedina mogla spasti.

Link to comment

vuk kostic, lokalni mafijas ciji je underboss marko zivic. u prvoj sceni vuk se kaci sa lokalnim lerdijima sa cubure koji izgledaju kao meksicka banda iz americkih parodija. dvojica nose vezane marame na glavi, a treci noci okrenut kacket i preterano pusi cigaru. prajsles.rezija - sinisa kovacevicizvrsni producent - ljiljana blagojevicglumci - ljiljana blagojevic, kalina kovacevic...nepotizam?

Link to comment

Odgeldao sad pet minuta. :puke:"Kad bi sad progledao, koga bi prvo voleo da vidis?" :rolleyes: Strasno na sta se bacaju pare.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
vuk kostic, lokalni mafijas ciji je underboss marko zivic. u prvoj sceni vuk se kaci sa lokalnim lerdijima sa cubure koji izgledaju kao meksicka banda iz americkih parodija. dvojica nose vezane marame na glavi, a treci noci okrenut kacket i preterano pusi cigaru. prajsles....
Ovu scenu sam i ja odgledao - prava juznoamericka banda u sred Beograda... sa sve kosuljama i maramama. Nasa svakodnevica. E da, i dinamit oko pasa. A na Avali - Do Koske.
Link to comment
  • 2 weeks later...
bora čorba i dimitrije vojnov kod nataše miljković. vrh.
Stvarno je aukusno da se kod nje u emisiji govori o negativnoj selekciji. To je isto kao kad se Vendi gnusala nase estradne scene na kojoj dominiraju kic i nekvalitet. :rolleyes: Pretpostavljam da Dimitrije ima oko 25-30 godina, nije lepo komentarisati fizicki izgled, ali sta je decko napravio od sebe... :o
Link to comment

U cemu je svrha ove nove emisije Potera na B92 ? Da nas podseti na otete i kidnapovane ? jedan hejt iz emisije: ljudima iz Nisa nestalo dete u subotu (ili nedelju), u policiji im rekli da moraju da sacekaju radni dan da bi prijavili nestanak.

Link to comment

Pink, jedna od onih emisija što polako počinju da odumiru. Gosti - Aca Lukas vidno pojačan belim prahom, Aco Pejović i Maja Nikolić, raspravljaju o tome koliko je veliki brat poguban po omladinu. U čitavom nizu veoma dubokih rečenica izdvaja se Maja sa komentarom na temu ljubavi: "što bi rekao jedan stari filozof, ne znam odakle ljubav dolazi, ne znam šta je i ne znam kuda vodi. Tako da, mislim da je nemoguće utvrditi šta je ljubav tačno."

Link to comment

na tv vojvodine1 koncerat neše erotike od pre zilijon godina još je onaj tamnoputi svirac s dugom kosom i pletenicana sviro s njima jooj ala sam imala sreće da naletim na to :s_w:a neško još nije imo namontirane zubeuuuu jbt sad mu se pridružio i kerber :lolol:

Edited by KristinaS
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...