Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Majko mila sta je ono bilo? Naleteh na novu emisiju na TV Fleka koju vode Djura i onaj novinar iz Veliko Brata. Toliki transfer neprijatnosti da su cak i reklame delovale opustajuce. Gost prve emisije Bata Zivotinja koji je prvo bio skroz zbunjen i pogubljen i kontao je da ga ovi zajebavaju a posle je valjda i sam skapirao u kakav je shoder od emisije dospeo, Mislim da je ovo prvi put da sam gledao neku emisiju da se od starta javljaju gledaoci da se zale na nju i na voditelje.

Link to comment

"Operacija trijumf" - malo pre im ispade clanica zirija sa scene :wacko: Sad ide predstavljanje kandidata i svi su preterano urbani i kulji od kuljeg. I upravo pevaju Riblju corbu. Cekam da vidim oce' li se ta Anastacia stvarno pojaviti uzivo ili ce da se obrati "posredstvom video bima"Veliki brate, vrati se, sve ti je oprosteno :(

Link to comment
"Operacija trijumf" - malo pre im ispade clanica zirija sa scene :wacko: Sad ide predstavljanje kandidata i svi su preterano urbani i kulji od kuljeg. I upravo pevaju Riblju corbu. Cekam da vidim oce' li se ta Anastacia stvarno pojaviti uzivo ili ce da se obrati "posredstvom video bima"Veliki brate, vrati se, sve ti je oprosteno :(
Riblja čorba, sunce ti lebovo jebem...Teški shit, još su pokušali da nastave genocid i ubiju Ismetu, članicu žirija...
Link to comment

Da, da, i ja gledam u prolazu...inače sam krenuo tetki lek da odnesem. <_< Ko je bio previše urban da gleda zvezde granda, evo sad mu se posrećilo da ima šta da gleda...Cenim da će biti potreban jedan topić pre ili kasnije, ali neću baš ja da se diskreditujem :)

Link to comment
Ova što peva sa Rozgom može odmah da ide kući.edit: Zašto nisu zvali Dejana Cukića? angry.gif
Možda će nastupiti posle Lane i Alda? U svakom slučaju, žiri i tzv profesore tzv Akademije su najavili kao autore pesama i saradnike Dejana Cukića i Ane Stanić. Ne, niko nije pomenuo Ratka Kraljevića...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...