Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

E, ovako je izgledao moj tv-monitoring u prvih desetak minuta posle ponoći: STB - Bregović izvodi smrdljivog Jeremiju. Posle i one zabavne utrubio i ućiriličio, jebo mu pas metar dupeuvlakačku Javni servis - ćirilica, a kako bi drugačije?! Košava - ćirilica Palma - isto Kopernukus - isto Most - takođe Dodikov RTRS - bratska ćirilica ATV banjalučki - isto Jedini časni ex-YU izuzeci, koje sam registrovala, bili su: subotička Super tv, Metropolis, sarajevske FTV i OBN. Ljudi, umreću od narodnjaka, nebesa su mi usmrdeli. Ma, neću! Sutra krećem u šumu, u partizane. angry.gif

Link to comment

Na RTS-u su novu godinu docekali uz Marinka Rokvica, sina mu Nikolu, Anu Bekutu, a sve to uz pratnju orkestra Mise Mijatovica. Suboticka Super TV je veceras razocarala, jer je zbog pisljive nove godine, umesto golih i razdraganih, nadasve slobodnih, teta, isao neki novogodisnji program <_<Vinska, sve bi ovo valjalo da ide na KDP. :)

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Na RTS-u su novu godinu docekali uz Marinka Rokvica, sina mu Nikolu, Anu Bekutu, a sve to uz pratnju orkestra Mise Mijatovica. Suboticka Super TV je veceras razocarala, jer je zbog pisljive nove godine, umesto golih i razdraganih, nadasve slobodnih, teta, isao neki novogodisnji program <_<Vinska, sve bi ovo valjalo da ide na KDP. :)
Sladzo, jel bila neka sa velikim sisama koje zovu?
Link to comment
Sladzo, jel bila neka sa velikim sisama koje zovu?
Sinoc nije! Na Super TV-u. Ali zato tv1000 i dsf nisu razocarali! Njih zabole za Novu godinu i decicu koja tad mozda ne spavaju. :D Edited by Sludge Factory
Link to comment

Na b92 trenutno ide Priča o Bogu, BBC-jev dokumentarac. U ovom momentu autor Jevrejin i Richard Dawkins diskutuju da li ga uopšte ima...I sve to na Božić. Biće svakakvih komentara...

Link to comment

Noćas, u neko veštičje doba, šaram po kanalima, pa prvi puta ubodem neki DoQ. Kad ja tamo, a ono.. dokumentarac "Orgije". Ma, svega bilo. Odgledala prva tri dela, pa mi se onda prispevalo. Ne znam dokle je trajalo. Najžešća scena je bila kada jedan higijeničar, pred odlazak na žurezu, temeljno šamponira vršnjaka, pa ga posle brije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...