Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Joj ... Jel gleda neko na Studiju B kako ruske babe čereče prase, ispijaju votku, pokazuju sise i na kraju , najgora scena, bacaju glavu ispečene svinje drugim svinjama u toru ...

Link to comment

stvarno super ovaj top gear na ultri, vidim da je vec pisano, pa samo da se pridruzim. pre ovoga ne bih verovala da cu poceti redovno, ili bar cesto, da gledam emisiju o automobilima.

Link to comment
stvarno super ovaj top gear na ultri, vidim da je vec pisano, pa samo da se pridruzim. pre ovoga ne bih verovala da cu poceti redovno, ili bar cesto, da gledam emisiju o automobilima.
Nije, naravno, štos u automobilima, već u trojci predvođenoj jedinstvenim Jeremy Clarksonom. Na Aussie TV-u se pojavila australijska verzija Top Gear-a pre nekog vremena, odgledao sam 3 minuta i prebacio kanal. Džaba ista formula kad nema iste zahebancije.
Link to comment

Emisija iz kulture, nakon tenisa...Upravo su pustili neke od poslednjih snimaka Radojke Živković - sa 77 godina spektakularno je svirala na harmonici :Hail:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Gledao sam veceras Fox-ovu verziju 'rikosheta', zove se 'Krik'. Zaista nisam fan ove vrste emisija, ali ova je dosta diglo nivo price. Veceras je bila emisija je bila o ubistvima u Jabukovcu, gde je Nikola Radosavljevic krenuo sa puskom kroz selo i ubio 9 mestana. Dobro uradjena emisija sa intervijuima Nikolinih roditelja i mestana, komentarima kriminologa, pravnika, psihijatara. Ono sto je dodatan plus je autenticnost tih ljudi i snimci iz sudnice gde mestani ustaju i prigovaraju sudiji, majke izlaze za klupu sa slikom preminule dece, Nikolin otac sa cegerom...Posle duzeg vremena sam video na nasoj televiziji nesto sto je uradjeno sa merom i na dobar nacin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...