Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

bacila oko na epizodu serije Dinner with president, u kojoj na večeri s Musharrafom raspravljau o stanju demokracije u Pakistanu. e sad, s desna predsjedniku sjedi ponosna majka, zaljubljeno ga gleda, gladi i govori o tome kako je njen sin od djetinjstva bio najpametniji od sve dice. ybt, dobro je i ispao...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo odgledao na TV OBN neki neverovatno gotivno glup hrvatski trash, sudeci po potpisu na kraju rekao bih da se zove Agencija, mada nisam siguran - sprdacina sa stupidnim advertajzingom, i to sa one strane politicke korektnosti (sprdaju se sa svetim kravama novog gradjanskog doba)....Da li neko slucajno zna o cemu se radi? Trazio na youtubeu pod imenom Agencija ali toga tamo nema.... po rukopisu malo lici na onu skolicu sa HRT-a sto je ova kursadzijska stoka sa pinka pokrala

Edited by gazza1
Link to comment

Dobro dosao u cetvrtu sezonu "Bitangi i princeza" :Hail: (Najinteligentnija i najduhovitija regionalna serija ikad.)Sto ti zavidim sto nikad nisi gledao, pa ti sve novo. Ja gledam sve sezone na svim televizijama na kojima moze da se gleda, HRT, B92 (odvratno je s koliko se nepostovanja odnose prema toj seriji, pocinju sezone i ukidaju ih bez traga) ObN i nikad mi nije dosta. Maestralno od prve do poslednje epizode.

Edited by darling
Link to comment

evo bas na enteru, kod onog depresivnog (tukli smo se 60ih na fer po crvenom krstu) sultanovica u emisiji, ljiljana blagojevic prica o talentima svoje cerke. ko ima zeludac nek gleda, meni je jos uvek :puke: od kusanja gorkih plodova. odoh da spavam dok ne pocnu da recituju.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ne gledam sad, sinoć sam pokušala da gledam i još osećam posledice, pa računam biće mi lakše ako zapišem...Naletim na neko sučeljavanje Pešić-Jeremić na prvom javnog servisa i pomislim da bi bilo zanimljivo čuti šta imaju da kažu te dve tako bliske, a tako daleke diplomatske struje. Posle par sekundi uhvatim sebe kako uzmičem iako mi je tv na bezbednoj udaljenosti. Osećam se kao da mi neko ugrožava intimni prostor, kao da mi se unosi u facu dok baljezga, vrhunska neprijatnost... Kamerman ih je toliko zumirao da se prelivaju iz kadra. Na ekranu zajapureno, pomahnitalo lice, njeno ili njegovo, nebitno, koje samo što nije iskočilo u želji da ubedi sagovornika i one, koji imaju hrabrosti da gledaju, u... nešto. I što se rasprava više rasplamsava, oni zapenili, kamera pokušava da uhvati onoga ko govori, kadar sve krupniji. Čista psihodelija. Vizuelni utisci su bili toliko jaki da ni reč nisam razumela, a strava me još ne pušta. :wacko: Pretpostavljam da nisam ništa pametno propustila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...