Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Top Gear, najjača emisija! Kakvi komedijaši! :lol: Neki novi kablovski kanal Ultra.
Najjaca emisija na svetu! :D Bolje emisije o automobilima nema. Jeremy rules! :D
Link to comment
Najjaca emisija na svetu! :D Bolje emisije o automobilima nema. Jeremy rules! :D
Čini mi se da je ranije išla na BBC Prime, ne znam da li je ima na BBC World, mislim da ne. Ide na TV Ultra subotom ujutru oko 10 i sad videh u pola 8. Ako neko zna gde ima neka programska šema ovog kanala illi gde se još pušta Top Gear neka javlja.
Link to comment

Sve ribe voze Alfa Romeo - treba im razlog za kukanje - 'o ne opet se pokvario. mrzi me' :lol: Ali Kauelova karakterizacija Multiple kao kola koja izgledaju kao da imaju neku bolest :lol: :lol:

Link to comment
Ja bih ti jednostavno preporucio internet. :D Mislim, torente i slicne stvarcice! :naughty:
Ma znam, već sam tražio. Skinuću sa neta kad-tad, al' nekako više volim kad uhvatim na TV-u da odgledam.Prošle nedelje bila neka stara epizoda gde su radili uporedni test nekih kabrioleta. Razmontirali ceo Pluriel, James May vozi, a Richard Hammond na suvozačkom ispod gomile ogromnih delova komentariše kako nema gde da se odlože isti. :D Pa prozivke gostiju za vozni park... Totalni ludaci!
Link to comment

Ahaah i kad Klarkson objasnjava postojanje trake za autobuse u Londonu - 'nije mi jasno zasto siromasni moraju da stignu negde pre mene' :lol: :lol: :lol: Trenutno slucajno uhvatila - Chak Noris i Halk Hogan objasnjavaju kosarskaskom timu da ce pobediti kad shvate da ne postoje crnci i belci, Bog nas sve vidi isto i svi smo isti Hristu......prajsles.....

Link to comment
Natasa Retardica isteruje Ustastvo u danasnjoj Hrvatskoj na cistac! Kljuc denacifikuje Hrvatsku! Usracu se.
Ničim izazvana obrnem na rts sat i vidim Puhovskog...i nastavim s gledanjem. Pretpostavljam da je ovo kontraudar na "Latinična" obrađivanja aktualnih tema u susjedstvu koja su izazvala razne reakcije. Ali, ovo je 1 fantastično. :D Cro pseudo povjesničar je gotovo urnebesniji od izrazito altrenativno inteligentne voditeljice. Drago Hedl jedini suvisao.
Link to comment

special bullettin!!!Ko ima nek brzo prebacuje na RTV1. Klasik tresa, Crno i Belo starring Vlada Jet + gomila retarada + drug crnjo. A must see!!!

Link to comment
special bullettin!!!Ko ima nek brzo prebacuje na RTV1. Klasik tresa, Crno i Belo starring Vlada Jet + gomila retarada + drug crnjo. A must see!!!
Uf, svaka čast. hwlvrp.jpg
Link to comment
Čini mi se da je ranije išla na BBC Prime, ne znam da li je ima na BBC World, mislim da ne. Ide na TV Ultra subotom ujutru oko 10 i sad videh u pola 8. Ako neko zna gde ima neka programska šema ovog kanala illi gde se još pušta Top Gear neka javlja.
TV-program imas ovde. Daje se vikendom, pre podne oko 10-11 i uvece oko 19-20. Kako kad. BBC World mozda daje, jednom sam slucajno uhvatila, ali i to je bilo pre nekoliko meseci.Kompletni ludaci :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...