Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

nema onih 5 aroma, ali je završnica je čokomokasta, rekao bih.

inače ne znam čemu hejt spram zebrewa? pošten par ljudi koji rade dobar posao.

 

 

 

a probao sam u istoj turi i red ipa matador od trona - prosečan pokušaj.

 

takođe, dodao bih da su za mene dno postavili salto i nikolacar. koji očaj sine. od nikole mi još uvek nije uspelo da nešto popijem do kraja, a koliko sam video krenuo je i viski da pravi.

Edited by Ravanelli
Link to comment

nema onih 5 aroma, ali je završnica je čokomokasta, rekao bih.

inače ne znam čemu hejt spram zebrewa? pošten par ljudi koji rade dobar posao.

 

 

 

a probao sam u istoj turi i red ipa matador od trona - prosečan pokušaj.

 

takođe, dodao bih da su za mene dno postavili salto i nikolacar. koji očaj sine. od nikole mi još uvek nije uspelo da nešto popijem do kraja, a koliko sam video krenuo je i viski da pravi.

 

meni je zebrew od početničkog rasipanja i eksperimentisanja izrastao u sjajnu pivaru. sansho je jedno od najboljih piva u regionu.

 

matador mi se svideo na NS festivalu, a meni se sviđa i salto (samo ne znam kakav će im biti IPA ako je ovo pale ale).

 

ali nikolacar je baš dno. sećam se da sam mu probao pivo na onim skupovima pivskih kućnih majstora 2013. il 2014. i ne da nije napredovao nego uspeva da vozi unazad. ali izdržao bih ja i loše pivo samo da ne moram da čitam onu neprijatnost o 'real panku' na etiketama. to me baš dotuče. a viski mu je zapravo two doves samo prepakovan.  

Link to comment

nema onih 5 aroma, ali je završnica je čokomokasta, rekao bih.

inače ne znam čemu hejt spram zebrewa? pošten par ljudi koji rade dobar posao.

 

 

 

a probao sam u istoj turi i red ipa matador od trona - prosečan pokušaj.

 

takođe, dodao bih da su za mene dno postavili salto i nikolacar. koji očaj sine. od nikole mi još uvek nije uspelo da nešto popijem do kraja, a koliko sam video krenuo je i viski da pravi.

 

Nema nikakvog hejta :-) Zebrew su mi odlicni drugari i poprilicno postujem njihov rad. Ljudi misle da se u IPA dodaje pino silvestre ili kojekakve arome citrusa, pa otud sala sa sladoledom.

Link to comment

Znam, kačio već neko, nego me zanima taj "ribrending" jel to znači da su prodali biznis...

 

....shit has hit the fan...

ne, jednostavno ima dil sa njima da mu prodaju količinu koju ovaj flašira i etiketira. pretpostavljam da to piše i na deklaraciji.

Link to comment
  • 2 weeks later...

uzeo u merkatoru baltikin porter. odlican za svakodnevno trosenje, cak mislim da mu cena ne ide preko 200 kinti.

dobro przen ukus, ima dima, ima karamele i primetno je da skoro pa ne peni.

sa druge strane su me opet odrali u pivopiji i uvalili mi nekog crnog belgijanca "po uzoru na manastirska piva" za 450rsd. pola piva mi otislo na penu jbt, ukus prekompleksan za moj ukus. zaboravih mu ime nazalost

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...