Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Nista licno, ali prema prilozenoj fotografiji se ne bi reklo da je pivo odlicno.

 

Gde je pena?

Je l' istina ono da dok god pijes kvalitetno pivo malo pene mora da bude na vrhu? Ako je nema znaci da je razblazivano?

Meni su tu otkrili u Londonu kad sam pio neko domace pivo, i onda sam lizao jednu casu sat vremena samo da bih proverio da li je to istina- bila je istina. :)

Nego me zanima je l' to vazi svuda.

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

@picard

Ajde probacu da ga nadjem. Mislim da ga jos nisam nigde video.

Inace meni je taj stout u vrhu redovne ponude u srbiji.

 

 

@hazard

Ovaj baltika imperial je za te pare (200rsd) odlican. Saso mange imperiala, ima karamele, drveta, dima... Malo ostro i mozda metalno pri kraju, ali tu mi je bitno da cepas nesto zanimljivog ukusa, pa dok ne dosadi. Cak je i sadrzaj alkohola nesto jaci (10%) pa iznenadi mantanje ako ga povezes sa jos malo necega.

Link to comment

In other news - moj sedmogodišnji klinac je navalio u poslednje vreme da pije pivo, čim vidi flašu progoni nas po kući da mu sipamo i dere se ako to ne uradimo. Problem je to što zbog njegovog stanja (autizam) ne možeš ništa da mu objasniš ili zabraniš (pada u tantrume onda). Nadam se da neće niko da nas prijavi Centru za socijalni rad da opijamo maloletno dete. Imamo sada problem da sednemo u kafić/restoran, jer ide oko stolova i lovi ljude koji piju pivo, tj. njihove čaše, da bi im maznuo. Živ sram me je pojeo par puta.

Link to comment

Znam da si usput, rekao za sram, ali šta vas briga. Nije strašno. Možda ako ti frka zbog alkohola da ga "prevariš" sa bezalkoholnim?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Znam da si usput, rekao za sram, ali šta vas briga. Nije strašno. Možda ako ti frka zbog alkohola da ga "prevariš" sa bezalkoholnim?

 

....shit has hit the fan...

 

Nije meni toliki problem što pije pivo (to su male količine, anyway), već to što prilazi ljudima u restoranima, bez pitanja im uzima čaše sa stola i pije njihovo piće brzinom svetlosti. Bio bi problem i da je obična voda u čaši. Zamisli da sediš u kafiću, priđe ti nepoznato dete i popije ono što si naručio.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...