Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

u drakstoru neretva komerca, kod mene u kraju, leffe blond flasica 0,33 = 52 rsd. prvo sam mislio da su se zajebali, pa onda da mu istice rok trajanja, al nista od toga. to mu je kao regularna cena. reko ok i uzmem sve sto su imali u frizideru...

U jbmti to džabe da su ga uzeli pa da takvu cenu stave...
Link to comment

u drakstoru neretva komerca, kod mene u kraju, leffe blond flasica 0,33 = 52 rsd.  prvo sam mislio da su se zajebali, pa onda da mu istice rok trajanja, al nista od toga. to mu je kao regularna cena. reko ok i uzmem sve sto su imali u frizideru...

 

da nije onaj na konjarniku, da ne idem ako jeste :(

Link to comment

bio ja danas u lokalnom NBG diskontu Neretve, sa jednim pitanjem: Leffe

 

mislite ono što je bilo za 50 i neki dinar? mislim. prodalo se. dobijaćete? nećemo više.

 

izgleda mi kao da su povukli neki kompenz i rasturili da izvuku lovu i da je to to

Link to comment

bio ja danas u lokalnom NBG diskontu Neretve, sa jednim pitanjem: Leffe

 

mislite ono što je bilo za 50 i neki dinar? mislim. prodalo se. dobijaćete? nećemo više.

 

izgleda mi kao da su povukli neki kompenz i rasturili da izvuku lovu i da je to to

 

Pa da...;(

Link to comment

sigurno, jer oni su veliki distributer pica pa im je verovatno uvoynik osto kratak neke pare. a posto su im drakstori vise ya lokalne alkose nego sto tu neko bira sta pije, morali su yestoko da obore cenu. sad sam bas pogledo u maksiju, ta ista flasica je tamo 132 rsd...

Link to comment

sigurno, jer oni su veliki distributer pica pa im je verovatno uvoynik osto kratak neke pare. a posto su im drakstori vise ya lokalne alkose nego sto tu neko bira sta pije, morali su yestoko da obore cenu. sad sam bas pogledo u maksiju, ta ista flasica je tamo 132 rsd...

Pazi ka to kad nađem na bilo kakvom sniženju uzimam , ali to su obično ona maksijeva 20-30%. Ovo bi mi leglo samo tako..
Link to comment
  • 3 weeks later...

E ajde u dokolici u rudniku:

Miners pub otvorio filijalu na reci:

Miners cRaft kblo 70 okretnica 68 siva kućica levo od Suvenira... Ima ceo asortiman piva kao i centrala....

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...