Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

 

Trenutno Ayinger Jahrhundert ubedljivo najbolji lager kod nas.

tako reci, lager, to najvise volim piti.

 

gde ima?

Link to comment

sranje. opet krenulo šaljenje.

 

od nesmešnih stvari, Pivopija uvezao Ayinger piva. sećam se da mi se njihovo pšenično prilično svidelo, a da mi je dunkel (kao i svaki dunkel) bio bezveznjikav.

A što je dunkel bezveze?
Link to comment

A što je dunkel bezveze?

ma meni lično taj stil piva jednostavno ne prija. probao sam sve žive dunkele ne bih li eventualno našao neki koji mi leži, al jok. slično i sa martzen pivima.
Link to comment

Samo da kažem da poljski Muller koji se prodaje u Maksiju fino šije domaće lagere. A često je jeftiniji.

 

A ja mislio da je mađarski, pa se nisam usudio da ga probam.

Link to comment

11130144_1122962417730050_26202115361958

 

jel probao neko ovo? ima li ga još negde sem u zemunu?

Bivsa lokacija samo piva, kod palmoticeve. Odlicno pivo.

Pivopija ga nema na lageru (see what i did here) trenutno

Link to comment

Zmajska se jako lepo pokazala. Vredi probati, pogotovo je za ljude koji ne mogu da podnesu previse hmelja, lepo je izbalansiran. A i nema iznenadjenja kao sa Kabinetom, ovde barem znas sta da ocekujes u flasici. Steta sto nemaju dovoljno kegova da i za Beograd posalju poneki. Porter im je isto odlican.

 

U Pivopiju stigao toceni Hoegarden, danas ce i Brewdog 5am (toceni). Postoje najave i za toceni Jack Hammer i neki Flying Dog.

 

Samo Pivo dovelo nove Thornbridge adute, kao i toceni St Austell Proper Job.

 

Kakav je Dundjerski? 

Link to comment

flaska_citra-lager.png

 

Ovo je sjajan lager, ko je u prolazu kroz Sloveniju. lasko je zaista ozbiljna pivara. Slovenci nistu unistili svoje sorte hmeljeva.

Slazem se za Lasko, jedino sto su ga bas "zanemarili" u Srbiji. Jedno vreme ga je bas bilo (negde posle 2000. onaj mali Zlatorog Club) ali i to bese par godina. Jesenas sam ga ljustio u NS. Inace u Istri je flajka od 0,5 ili limenka Zpatoroga bila sasvim korektna obzirom da mi su mi limenke uvek bile zadnja opcija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...