Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

stižu (najpre u pivopiju) meni veoma draga piva. dva iz flying dog pivare (easy ipa i snake dog) i jedno iz anderson valley - oatmeal stout.

ono što ne mogu da prežalim je što su uveženi i moji favoriti - anderson valley hop ottin i winter solstice, ali se neće naći u slobodnoj prodaji, damnit!

 

probao sam kaš piva (apa i rye ipa) i zaista su im odlična! mnogo kvalitetnije od kabineta.

na žalost, isto veče pio i krugher&brent trojku. kakav je ono kiselo/smrdljivi izgovor za pivo! svaki put kada sam pio njihova piva prva misao mi je bila da su zapravo pokvarena. ne znam ni zašto sam im se i vraćao. hteo valda da proverim da li je to zaista to...

Znao sam za leteceg kera, ali ne ovoliko detalja. Jaki igraci su shvatili da moraju sami da se potrude oko uvoza vrhunskih piva. U plimi copy paste pivskoprodajnih tvorevina, sto je donekle prirodan odgovor iznenadnoj potraznji, lepo je videti da samo pivo i pivopija, ne zaboravimo ni miners, brinu o razmazenim musterijama. Medjutim, to su musterije koje nisu tu u prolazu, ili zbog selfija za facebook, vec promoteri koncepta zanatskog pivarstva, koje nije nimalo jeftin sport. O njima vredi brinuti. A kafedzija nema prava na razmazenost.

 

Weihenstephan toceni u Samo Pivu zasluzuje broj 1 na listi weizena. Dok sam uzivao u savrsenstvu svog stila, prisetih se njihovog tocenog lagera iz restorana na periferiji Sofije. 0.5 se zvizne u tri gutljaja.

 

Proper job, toceni, vrlo proper job.

 

Jack Hammer cim stignem.

 

Pivara ritisevo je zatvarana 90ih od strane sanitarne inspekcije. A znamo koliko su nase inspekcije revnosne. Svaka njima cast na prometu, sad ih ima svugde, 90ih pamtim samo jedan dragstor da je drzao.

Link to comment

Probao weifert, osim što je zelena konzerva nije loš, na prvi guc, moraću da vidim kako izgleda popiti veću količinu.

Popio juče četiri, nema posledica, iz flaše
Link to comment

Sharp's стварно одличан. Уживајте у ејлу док је још дупло јефтинији него у Енглеској.

Link to comment

Probao sam danas po prvi put nekoliko IPA. 

 

Heady-Topper (Alchemist - Burlington, VT) je mozda najbolji IPA koji sam ikad probao.  :Hail:

 

16814.jpg

 

A Hoplanta (Red Brick Brewing - Atlanta, GA) je isto jako dobar.

red-brick-hoplanta.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...