Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

I met a boy, sweet, gorgeous, coolest guy - barem tako kaže rozamund pajk držeći u ruci dva Leffe piva, rekalma sunce ti žarko

 

2zyxtg6.jpg

 

Sjajno. :D

 

Što ovo nisam izvalio. 

Link to comment

Može slobodno i gola to da reklamira, ta jebena flajkica je ovde nešto kao 6 dolara. Inače mi je omiljeto pivo kad sam u Europi.

 

lebe mekani... ovde je 150 dinara u radnji

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Ja sam ti seljačina oko tog piva. Pa, valjda privlačim iste, koji za razliku od elite radije seku vene za običan Foster's iznad većine bavarskih sranja za koja tvrde da su politički poplavila prodavnice. Go figure.

Link to comment

Pa, radnici su sputani kapitalizmom, seljaci su sputani kapitalistički lošim tretmanom subvencija, tako da samo poštena inteligencija smatra da su nemačka piva najbolja, dok ostale koji osećaju drugačije - naziva seljačinama...

Edited by Ajant23
Link to comment

bio u Beervileu danas

 

kupio neki bavarski dunkle weise, Dark Side stout sa samo 4% alc i Schneider šesticu (tamni vajcen)

 

radi ljubazan dečko koji zna i razume šta prodaje. iako je 70% ponude IPA, potpuno je razumeo moju rezignaciju gorkim naparfemisanim hipster pivima - jebali ih ameri koji su ih i naučili.

nije preširok izbor, cene, čini mi se malo jače. (potpuno ludo, ali Kirin, Asahi i Santoku su za 100 dinara skuplji nego u GO Sushi baru dvadeset metara dalje) čini mi se da je i Šnajder skuplji nego kod Baltazara

 

najavio da dolazi Trap (trapist) i da neće biti skup.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...