Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

U "odbranu" Beervila da kažem da je jedan od suvlasnika iz pivarske industrije, da poznaje tržište piva na zavidnom nivou i da mu je ovo lokal "za njega" pošto to pivo uvozi već neko duže vreme i snadbeva druge. Tako reći prva ruka.

Link to comment

Beerville preko puta garaže za Delta City

 

ponuda

 

 

 

Dekor

 

 

 

Nije loše, ekipa mladih momaka. Entuzijasta. :)

 

svratio sinoc u povratku s posla, izgledaju kao entuzijasti ali mnogo bljesti ono svetlo, neko mekse i lepse osvetljenje ne bi skodilo radnji. nisam nista kupio, malo popricao i to je to, jedino mi bilo malo smesno sa onim ruskim pivima, dobro, stvar ukusa ali meni su ta ruska piva krsh a i ima ih u ruskoj radnji a i sve se plasim da belvilski rusi piju rusko pivo :D  a ona neka kucna piva, kabinet, za 600 dindzi, more mrsh, u kucna piva ne verujem jer sam matori skeptik

 

i tako posle razgledanja radnje odoh u trafiku pored i uzeh amstel u konzervi, sirotinja covek, sta cu :lolol:

 

i naravno da treba ljudima dati sansu, pobogu, tek su otvorili radnju i meni je ok da u mom bloku ta radnja postoji, pristalica sam loikalnih malih radnji i to mi je neka lepota svakodnevice i kada mi legne pola plate (sa sve umanjenjem od 10 posto) pocecu polako da probam i vidim sta ce mi se najvise svideti

Edited by Pontijak
Link to comment

sta su ovi iz beervilla uradili lose?

Nista lose, ali je preslikano. A cene mi ne deluju bas kao da je prva ruka. S obzirom da ima do 10 distributera svih postojecih imena, mozda su ta njegova jeftinija.

Link to comment

koliko sam shvatio iz price, oni dosta racunaju na lokalce kao musterije a kako belvil ima oko 1400 stanova i gotovo svi su useljeni, to i nije losa poslovna politika. iz moje perspektive, ponekad hocu da popijem dobro pivo i svejedno mi je da li je prica lokala originalna ili preslikana, pivo ionako nosim kuci jer ne volim vise da pijem u kafanama kafeima itd

Link to comment

Hoegaarden nije weizen, nego wit/blanche. Na trzistu postoji i lepsi primerak stila, blanche de namur, doduse samo u flasi. Ovaj toceni ce bolje leci napolju, kad grane sunce.

Definitivno ce ici bolje uz suncanije dane. Inace cena je niza zbog "promo" perioda, mada kako konobarica kaze u redovnoj ponudi bice i dalje dosta povoljan, oko 170-180din.

Link to comment

Probao sam Kozel svetli. Tjah. 

 

Tamni je dosta bolji. Oseća se više nečega žitaričnog, kao onaj TutGut koji sam pio kad sam bio dete. To je sasvim okej. 

Link to comment

+1

Tamni Kozel je zakon, svijetli nije los, ali nista specijalno. 

 

Meni je svijetli Leffe najbolje od ovoga sto se moze naci u supermarketima kod nas. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...