Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ona od toga živi 3 meseca.A da je lepo, jeste (koliko crno pivo za mene može biti lepo, budući da mi je 95% svetlih piva više prija od 95% tamnih, što u suštini znači da Ginis više volim od svetlog Zaječarskog, ako dođemo do biranja).

Link to comment
85 dingera?! flasa 0.33 u familiji je 137!
kupio 2 limenke 0,5l po 85 dingeri komad pre 3 nedelje u familiji. u fortezzi je 155 dingeri limenka 0,5l. bio prosle nedelje da dokupim u familiji, rasprodali. postoji sansa da sam se zajebo, ali posto sam kupio 3 stavke tada (2 piva i npr. zvake), ne secam se da me je racun iznenadio. primetio bih da sam ocekivao 85 dingeri po limenci, a da mi je kasirka naplatila 155 dingeri. jebem li ga, valjda nisam poludeo.
Link to comment
:huh:
Oprostite, čestiti efendijo, što se buni sirotinja raja. Evo, ješćemo kolača.Možda je "krvnički" prejak izraz, ali da, meni je skupo.
Link to comment

Kad smo već kod Australije... Je l' ima negde u Beogradu da se kupi Foster's? Svidelo mi se u inozemstvu, a ovde ni od korova.Oko ovoga šta je jeftino a šta skupo. Ubedljivo najbolja kupovina piva u poslednjih par godina bio je promotivni čelarevski Holsten u Idea marketima, 5+1 za valjda negde 250 đunti, zabava zacelu porodicu i ti fazoni.

Edited by Oxymoron
Link to comment
OK, ja ovde nisam video pivo jeftinije od toga, pa mi čudno. Inače sam i ja sirotinja raja, australijska.
nema piva jeftinijeg od 2 evra? kako to?
Link to comment

pa ne znam, najjeftinije kosta tu negde ( u prodavnici, u pubovima je 2x skuplje). moze nesto jeftinije, ali na vece kolicine i kad je rasprodaja. obicno kupujem 6pack (boce .33) za oko 19 - 20 aus. dolara, sto izadje oko valjda 1000 rsd, po poslednjem kursu kog se secam. bilo sta zanimljivije, kao npr loeffe koji ja najvise volim izadje oko 4 eu po flasi .33 ili vise. kod ugostitelja 6 eu pa navise.

Link to comment

hm, ovo mi je bas cudno. cene u prodavnicama su vam neuporedivo vece nego u vecini evropskih zemalja. i sto je jos cudnije, odnos cena u pabu i prodavnici je 2:1 sto je za srbiju doslovno nemoguce. Obicno je to ovde 3:1. Srbija ima koliko toliko jeftinu radnu snagu, tako da me to jos vise zbunjuje.

Link to comment

U običnim (narodskim) pubovima je oko 7 dolara obično pivo na točenje, u nekim malo fensijim mestima, ili ako piješ Guinness, to je oko 10 (to je obična čaša). Dakle, jasno je što nisam ni jednom uspeo da se napijem u ugostiteljskom objektu, treba ti čitavo bogatstvo za to. Kod kuće je već malo lakše, ponekad uspem u liquor store-u da dohvatim pakovanje od 24 boce za 50 dolara (to je samo kada je na "special" sniženju, i samo na tu količinu). Znači, regularno Ozi pivo, kao npr. Crown lager. I ja bih voleo da je jeftinije, mada bih onda verovatno bio i član AA.

Link to comment
u nemackoj je pivo em najbolje, em najjeftinije.pre 10-ak dana 6pack hefeweizen eichbaum: 2,19 evra i to kakvo pivo
hahahanajbolje...ukusi...sad kupila POKLON od 4 Orvala - 0.33L - 3.8Ea Orval je najbolje pivo cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...