Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Smešno, ali meni najbolje domaće pivo. :D Uz Weifert, isto plastično. ^_^
Edit: Razumem oscilacije u kvalitetu, ali ovo je skoro pa nemoguće. Sinoć hteo da se uspavam ovim.:puke: :puke: :puke: Nikad više.A što smrdi... :o
Link to comment
to sto je izdefinisan ne znaci da je bradata zena. ne imputiraj! <_<
na amputiram, pogledaj sliku bolje.
Pivo je belgijsko, naravno da je za zene. Mozes li da zamislis 1 Poaroa kako tuce shotove maskulinog Hajnekena?
heineken je proletersko pivo, za radni narod- mada je svakako maskulinarnije od hoegaardena. pravi muskarci, poput burta reynoldsa, piju grolsch. pivo, koje 300 godina stari monasi peku u skrivenom shaolin manastiru.ps. jel moze mod da banuje ovog klona sto me fotosopira u kompromitujuce polozaje?
Link to comment
  • 2 weeks later...
... ne zameram jelenu nista, al ipak mi to deluje kao 1 buckurisanje, te bih mozda metnuo jedno "ekskluzivno ili" medj to dvoje... mada opet, sta i ja serem, malo sam puta...
redosled od sinoćke:Amstel-500.jpg- jebeš ga, vredi svih 80 dinaraHoegaarden_Large.jpg- prvi susret s pšeničnijem pivom... fino, egzotika, zgodna flašica, slatkasto, čega nisam ljubitelj, ali pitko... sreća pa sam very much in touch with my feminine sideleffe.jpg- baš sviđam... bedak mi jedino što sam ga pio neposredno nakon Hoegaardena, pa mi još bio onaj kakosezove afteršejv u ustima, ali moraću i onu brune varijantu da oprovam, sinoć bih da nije zakišilo, pa odosmo jesti i na, za razliku od prošlog petka kad nije bilo ni exita ni kiše, skoro pust splav Džoker na kome vozijaše nikad bolji funk...
Link to comment
redosled od sinoćke:Amstel-500.jpg- jebeš ga, vredi svih 80 dinaraHoegaarden_Large.jpg- prvi susret s pšeničnijem pivom... fino, egzotika, zgodna flašica, slatkasto, čega nisam ljubitelj, ali pitko... sreća pa sam very much in touch with my feminine sideleffe.jpg- baš sviđam... bedak mi jedino što sam ga pio neposredno nakon Hoegaardena, pa mi još bio onaj kakosezove afteršejv u ustima, ali moraću i onu brune varijantu da oprovam, sinoć bih da nije zakišilo, pa odosmo jesti i na, za razliku od prošlog petka kad nije bilo ni exita ni kiše, skoro pust splav Džoker na kome vozijaše nikad bolji funk...
toliko o buckurisanju :lol: de si nasao potonja dva?
Link to comment

pa ogradio sam se na vreme: "... mada opet, sta i ja serem, malo sam puta..." :Da jebiga, aj kao da isprobamo, zinula nam guzica, a jos i ortak što je došo iz nevjorka uzo da nas loži kako je taj Hoegaarden nesto najbolje i tako to...Našao u Višnjici.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...