Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nema maski :rolleyes: Ne znam šta im bi prošli put, valjda sad ne bacaju akcenat na zdravstvene priče, pa kao...

Dobra emisija, Momir je ubitačan. Aleksić je dobar. Zanimljivo je to sa vezom Jovanjice i Krušika.

Link to comment

evo i druge

 

izgleda bila vladankina direktiva, svim silama na utisak nedelje 

jovanjica ne sme pasti

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mislim da su njima (SNS) problematični ovakvi kao "vojno lice", njima je fdrka da se takvi pojavljuju i da će da izlanu nešto.
Ovo sa botovima znači:
Samo da znate, pratimo, i nećete proći nekažnjeno!

Oni su sad u fazonu držanja stada na okupu.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da su njima (SNS) problematični ovakvi kao "vojno lice", njima je fdrka da se takvi pojavljuju i da će da izlanu nešto.
Ovo sa botovima znači:
Samo da znate, pratimo, i nećete proći nekažnjeno!

Oni su sad u fazonu držanja stada na okupu.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Da je ovo poruka, poslali bi nekog pametnijeg od ove dve glupače 

 

Ovo je frka :D

Link to comment

jbg. glupače su imale sreću da dobiju vezu, al nisu pripremile teze pa su lupetale. prva, a druga ni to nije bila u stanju no je ponovila ovu pre nje

Link to comment

sad tek pogledala utisak. 

veoma dobar.

jovanjicom ih treba udarati kao maljem u glavu, dok zadnja ovčica na zadnjoj čuki u srbiji ne bude blejala, pasući travu... andreeeeeeeeeeeej.

 

uzgred, u besmislenom samokažnjavanju gledanja oteklog žvalavca na hepiju što sam sebi priredila sinoć, vučić je imao jedan ozbiljan slip u vezi sa koluvijom.

od nikad ga nisam video, nemam pojma ko mi je u delegaciji privredne komore, ne znam ja ništa itede. je, u radikalski samozadovoljnom pokušaju da odbrani vulina koji je išao tamo, rekao nešto u stilu: "malo je falilo da obilazak jovanjice bude deo kampanje budućnost srbije, ne znam šta se desilo pa na kraju tamo nisam otišao, čovek ima odličan paradajz"

 

 

(one idiotkinje sa "ja bih samo da kažem da je vučić kralj" su novo dno)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...