Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Jumanji said:

Hahahaha prvo pa bot

sjajan joj je i odgovor. mogu da zamislim ovu iz topole kako je pregorela ko licna

 

mora da i dalje priča sa televizorom

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, hefaca said:

Prva ne glumi, oduvek su imali neka suceljavanja...

 

Nekoliko puta godišnje imaju sučeljavanja sa "pravom opozicijom" u kojima voditelj(ka) drži stranu vlasti i relativizuje svaku kritiku. Plus tu riče neki Bizon ili Krlo. Ja to zovem izigravanje dijaloga. Propaganda na Prvoj je gora od Pinka i Hepija, jer nisu ekstremisti i totalni ludaci nego na finjaka zatupljuju.

Edited by msv
  • +1 4
Link to comment
33 minutes ago, msv said:

 

Nekoliko puta godišnje imaju sučeljavanja sa "pravom opozicijom" u kojima voditelj(ka) drži stranu vlasti i relativizuje svaku kritiku. Plus tu riče neki Bizon ili Krlo. Ja to zovem izigravanje dijaloga. Propaganda na Prvoj je gora od Pinka i Hepija, jer nisu ekstremisti i totalni ludaci nego na finjaka zatupljuju.

Ne mislim na to. Oduvek su imali po 2 gosta. Cargo vs taxi. Advokat1 vs advokat2. Republikanci vs monarhisti. Sladza vs Vesna Dzogani. Pa se omakne i neki politicki dvoboj, pa se neki prze da je dijalog, a neki pokusaj dijaloga. Poenta je da se rts i prva drze svog stila, sad sto pink i happy evoluiraju, pa ovi deluju mlako, dosadno...

Link to comment

Mnoog vaznih stvari je Vesna veceras rekla ali nijedna ne moze da se meri s onim objasnjenjem sta treba da radi i kako da reaguje prva osoba kojoj se zrtva pozali na nasilje. To bi trebalo iseci i ponavljati na televizijama svakodnevno.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kakav je fail petričić napravio što je došao u emisiju

 

Da, baš loše i ovim je potvrdio da su kritike  opravdane:  

 

 

 

Baš loše. 

Šteta. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

sjajan joj je i odgovor. mogu da zamislim ovu iz topole kako je pregorela ko licna

 

mora da i dalje priča sa televizorom

:lolol:

keri bredšo iz topole, nije mogla a da se ne zapita :lol:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ja ga kapiram, ovo jeste silovanje drzave. Samo je trenutak pogresan jbg, ne mozes uporedjivati apstrakcije i realna silovanja.

 

Dalje, Vucicizam koji postoji u ovom narodu vekovima je osnova problema silovanih zena, njihovog cutanja i trpljenja. Nije Petricic davao podrsku Jutki nego Vucic. Ne promovise Petricic nasilje nego Vucic. Vucic obeshrabruje zrtve i stiti nasilnike institucionalno.

 

Odlicna je karikatura.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Tsai said:

petricic fail decenije :puke: jebala ga opsednutost vucicem

 

Rekao je da je razmisljao da li da dodje i mislim da bi sebi ucinio uslugu da je odlucio drugacije od onoga kako je odlucio. Mislim da nije ni bilo potrebe da ga Olja zove i da je greska u osnovi njena. U moru pogresnih reakcija na sve ovo o cemu se pricalo njegova je samo jedna i nije bilo potrebe za preteranim davanjem paznje bas toj reakciji. Plus ga je uparila s kapitalcem poput Vesne Brzev koja zaista ima sta da kaze na ovu temu i zna kako to da kaze, bilo je skoro komicno gledati koliko cesto su i Obucina i on trazili od Vesne potvrdu za ono sto su govorili.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

Ja ga kapiram, ovo jeste silovanje drzave. Samo je trenutak pogresan jbg, ne mozes uporedjivati apstrakcije i realna silovanja.

 

Dalje, Vucicizam koji postoji u ovom narodu vekovima je osnova problema silovanih zena, njihovog cutanja i trpljenja. Nije Petricic davao podrsku Jutki nego Vucic. Ne promovise Petricic nasilje nego Vucic. Vucic obeshrabruje zrtve i stiti nasilnike institucionalno.

 

Odlicna je karikatura.

 

karikatura je sramotna i odvratna jer niti je seksualno zlostavljanje pocelo sa vucicem niti ce se zavrsiti, niti je trenutak kada konacno devojke treba da progovore o uzasima koje trpe trenutak kada on mora po svaku cenu da potkaci vucica

  • +1 5
Link to comment

Gde najbrže na youtube ili nekom strimu može da se odgleda utisak posle emitovanja, ovaj poslednji mi je izašao tipa juče na nova s sa 7 dana kašnjenja, jer realno da su toliko nesposobni, ili čekaju da prođu neke reprize i koješta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...