Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kada na TV nastupaju anal-itičar, menjam kanal ilipritisnem crveno dugme.

što rečekolega koltrejn

Quote

1 laprdanje iz ugodne pozicije analitičara,

kod svih redom.

Link to comment

 

Oduvek me je zanimalo kako se to postaje analitičar. Jel ima za to neka škola, zanat, kurs?Ko treba da te proglasi za analitičara da bi bio analitičar? Neka komorra analitičara?

 

Sve ovo pitam zato što mi je to super zanimanje, voleo bi da i ja budem analitičar. Seliš se sa tv na tv, iz medija u medije i nešto laprdaš nebitno je šta. Sigurno tu kaplju neke pare, ne bi se desetine i stotine njih guralo u taj fah.

  • +1 4
Link to comment

GK9tXQXX0AApnXq?format=jpg&name=large

 

Istoričar Bojan Dimitrijević, poznat kao zagovornik rehabilitacije Milana Nedića, jeste ovaj dole desno što na majici nosi simbol SS divizije Princ Eugen, poznate po brojnim zločinima.

 

EzXQU6d.jpeg

 

https://www.antifasisticki-vjesnik.org/hr/vijesti/3/Zasto_koautor_Ustaske_vojnice_nosi_simbol_SS_divizije_Prinz_Eugen_/165/

 

Quote

tokom četvorogodišnjeg rata na području Jugoslavije je stekla reputaciju najozloglašenije nemačke jedinice

https://sr.wikipedia.org/sr-el/7._СС_добровољачка_брдска_дивизија_Принц_Еуген

Edited by vememah
Link to comment

I satro desnicar Protic..kojim povodom, inace? Okreni obrni, bolje i ova ekipa, nego Vesna, Culibrk, Georgiev po zilioniti put..ovo moze biti na ovaj ili onaj nacin, zanimljivo, iako ne mirisem dvojicu, svakog iz svojih razloga, ovog u sredini ne znam nesto, doduse..

Edited by Misko
Link to comment
49 minutes ago, vememah said:

Istoričar Bojan Dimitrijević, poznat kao zagovornik rehabilitacije Milana Nedića, jeste ovaj dole desno što na majici nosi simbol SS divizije Princ Eugen, poznate po brojnim zločinima.


:puke:

Link to comment
19 hours ago, Luther said:

 

Oduvek me je zanimalo kako se to postaje analitičar. Jel ima za to neka škola, zanat, kurs?Ko treba da te proglasi za analitičara da bi bio analitičar? Neka komorra analitičara?

 

Sve ovo pitam zato što mi je to super zanimanje, voleo bi da i ja budem analitičar. Seliš se sa tv na tv, iz medija u medije i nešto laprdaš nebitno je šta. Sigurno tu kaplju neke pare, ne bi se desetine i stotine njih guralo u taj fah.


+ usput postanes Precednik Centra za Afirmaciju Zapadnih Vrednosti

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment

Za tog Bojana Dimitrijvica vidim da je bio u DSu pa iskljucen zbog promovisanja Mi. Nedica. Pitam se jel u svakodnevnom kontaktu prolazi pod relativno normalan, il je vidljivo da je fan SSovac.

Link to comment

Istoričar Bojan Dimitrijević, koji je bio član stranke SRCE napustio je ovu partiju i javno podržao koaliciju NADA na narednim izborima. Dimitrijević još nije formalno postao član Novog DSS, ali je podržao njiihov rad i predsednika Miloša Jovanovića

Edited by Milosh76
Link to comment

Bas volim Srdjana Milosevica, super su mu tekstovi i odlicna mu je knjiga o rehabilitaciji Kneza Pavla, tj. razlozima i argumentima zasto ga ne treba rehabilitovati. 

 

On je kontra obojice ovde, bice nadam se zanimljivo. 

Link to comment
2 minutes ago, Sludge Factory said:

Bas volim Srdjana Milosevica, super su mu tekstovi i odlicna mu je knjiga o rehabilitaciji Kneza Pavla, tj. razlozima i argumentima zasto ga ne treba rehabilitovati. 

 

On je kontra obojice ovde, bice nadam se zanimljivo. 


Daj link za knjigu.

Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:


Daj link za knjigu.

 

Nemam, citao sam stampano izdanje. Izdavac je Fabrika knjiga.

  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Nemam, citao sam stampano izdanje. Izdavac je Fabrika knjiga.


Mislio sam naziv, al naśao sam u poluvremenu - Istorija pred sudom.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:


Mislio sam naziv, al naśao sam u poluvremenu - Istorija pred sudom.

 

Da da, to je ta knjiga, sorry, nisam ukapirao :thumbup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...