Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 hours ago, pt 2.0 said:

Kad, malo sam snooze-ovala Bobana… je li to bilo na samom kraju ili…?

U poslednjem minutu 

Beban je to tako uvio u oblandu da sam tri puta vraćao snimak da bi shvatio šta je hteo da kaže

A Đilas loše glumi da je shockiran i besan 

Mada jeste i sujetan ,zapenio kada je ovaj predložio Miloša britku sablju za gradonačelnika 

Link to comment
2 hours ago, April said:

 

Ukratko, smena generacija koja Đilasa plaši

@April

 

Još i sam nesiguran u to šta mislim,  pitam se je li ovo tačno.

 

Misliš li nakon dva sata da je ovo tačno?

Link to comment

Koliko je Jovanovic talentovaniji politicar od Djilasa.

Oj levi liberali, moracete progutati Kostunicu 2, jedino tako se moze smeniti Psiho.

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Đilas je levo valjda jedino u odnosu na DSS. Sve je to desno, dešnje i desnije, sto hiljada nijansi sive, kad se pogleda prestonička politika. Hoće da tuku radikale na desnom terenu i to evo uspešno rade 12 godina, what could go wrong? Mogu ovako još 120, sa istim uspehom.

 

I to je brate komično, joj uvredio me Boban, saću napustim emisiju. Napusti brate politiku, evo si više od decenije kalif umesto kalifa, i nula uspeha. Sve drugo mu ide u životu, samo opozicionarenje jok, al eto voli baš i to mu nikad ne dosadi. Čudo neviđeno jbt.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, radisa said:

Ne, nego ga je optužio da štiti svoje interese da bude broj 1 u opoziciji i da tima ne želi da ruši vlast... To je poprilično daleko od sujete...

 

I poprilično blizu istine.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

evo si više od decenije kalif umesto kalifa, i nula uspeha.

Djilas se u politiku "vratio" 17 ili 18te ako me secanje sluzi. A Stranku je osnovao pre 5 godina,  2019.

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

 .... ne vidim nikakvu poentu izlaska ....  koliko on krade....

 

Mislim da nije poenta KOLIKO, već KAKO se krade i ,

kako tu bezočnu krađu niko pametan ne može da trpi. 

Nisam gledao, ali podržavam Đilasov pristup, prvi puta u životu mi je simpatičan. Trebalo bi krenu sa još jačim pritiskom, tipa:

 

 - Dok se ne pohapse i osude organizatori veštačkih naseljavanja i dovoženja iz BiH za decembarske izborne krađe - ne izlazimo. Tačka. Dok neko, ali stvarno bitan iznutra ne bude uhapšen i javno obeležen ovo nema smisla.

 

Dobra je prilika da neko strada na pravdi Boga od strane "Zakona".

Ionako ne mogu da nađu telo nestalog deteta, ovakva gungula bi trebala i AV-u i botinama da skrenu poglede sa "nesposobnih organa koji rade danonoćno na bezbednosti svih građana..."

 

PS

Bobanu su pukli svi poslovi sa desničarima, pa sada traži tržište za svoje ambicije.

Đilas ga iskulirao i brutalno odjebao, a Jovanović još proverava sa šta to BS u stvari prodaje.

  • +1 1
Link to comment

nesposobni djilas je opoziciju doveo do decembarske pobjede, ako cemo vec djilasu da pripisujemo sve ishode.

sto su izbori pokradeni druga je stvar.

 

boban™ je jedna od vecih stetocina na sceni, covjek nije bezinteresni kriticar nego igra dugu igru sa manojlovicem - sto bi bilo legitimno da ne zivimo dno septicke jame od politickih uslova.

 

Edited by morgana
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, morgana said:

nesposobni djilas je opoziciju doveo do decembarske pobjede, ako cemo vec djilasu da pripisujemo sve ishode.

sto su izbori pokradeni druga je stvar.

 

boban™ je jedna od vecih stetocina na sceni, covjek nije bezinteresni kriticar nego igra dugu igru sa manojlovicem - sto bi bilo legitimno da ne zivimo dno septicke jame od politickih uslova.

 

Ako ces da mu pripisujes pobedu, moras da mu priznas i apsolutnu nesposobnost da istu sacuva... 

 

Covek jednostavno ne ume, ne razume i ne oseca politiku... 

  • +1 1
Link to comment

Kako da sacuva pobedu kad je bilo 55-55 prosli put?

 

Kako da sacuva, kad su iz POKSa preleteli ka SNS?

 

Kakve to ima veze sa Djilasom?

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, jorma shparga said:

Ako ces da mu pripisujes pobedu, moras da mu priznas i apsolutnu nesposobnost da istu sacuva... 

 

Covek jednostavno ne ume, ne razume i ne oseca politiku... 

 

da, fakat, posto je bilo izvjesno da moze da je sacuva da mu je samo vjestina recimo sava manojlovica (govoreci iz bobanovog ugla, a ne tvog), a pritom pod 'svi ishodi' ocigledno stoje svi ishodi.

 

ovo sto stojanovic radi je prilicno bijedno.

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Jeste bedan Bobiška, ali ako te takav kalibar bednika (sitan) baš toliko izvede iz takta da umalo napustiš emisiju, pa bilo koji bezobrazniji naprednjak bi ga pojeo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...