Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

49 minutes ago, giuseppe said:

Jeste bedan Bobiška, ali ako te takav kalibar bednika (sitan) baš toliko izvede iz takta da umalo napustiš emisiju, pa bilo koji bezobrazniji naprednjak bi ga pojeo. 

Nasi politicari su svi krhkog ega, sram bilo bilo koga ko im se ne ulizuje i prica kako su sjajni sve vreme :yawn2:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

nesposobni djilas je opoziciju doveo do decembarske pobjede

 

 

Ovo je nedokazivo.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, April said:

 

Ovo je nedokazivo.

 

nedokazivo je i suprotno, a mislim da je iz mog posta jasno sta je poenta: ako je djilas odgovoran za propast, odgovoran je i za dobijanje izbora.

ti si odabrao da izdvojis iz konteksta mog posta, tj dva, nesto sto ti odgovara.

Edited by morgana
Link to comment

Meni je zanimljivo kako se konačno talasa mrtvo more i ne ponašamo se kao grupa drugara osuđena na beton ligu.

Sinoćnji UN je vredeo već samo zbog toga.

Link to comment

Sad pogledao UN.

Pa Bobišatm  standardno pomera stative.

"Ovo već godinama nisu izbori", a treba izaći.

"Nema ovde demokratije i ovo nije bavljenje politikom" ali ćemo da merimo sa normalnim parametrima i normalnom logikom.

Prvo je bilo, dobro BG izbori ali lokal mora da se izađe.

Sad, pošto nema odgovor kako BG može bojkot, a za  opštine ne onda treba na sve. 

Đilas je pukao na kraju, nepotrebno inače nije loš.

Jovanović standarno vrlo pametno diže letvicutm u stavovima, na žalost mislim da će to preraspodeliti glasove u opoziciji, ne mislim da će on mnogo "oteti" od SNS, na žalost.

Mislim da su ova dvojica rekla jasno da se na izbore ne ide. 

Ostaje još ZLF.

Mislim da ovi ostali ne igraju ulogu u bitnosti izjašnjavanja.

Edited by Frank Pembleton
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sad pogledao UN.

Pa Bobišatm  standardno pomera stative.

"Ovo već godinama nisu izbori", a treba izaći.

"Nema ovde demokratije i ovo nije bavljenje politikom" ali ćemo da merimo sa normalnim parametrima i normalnom logikom.

Prvo je bilo, dobro BG izbori ali lokal mora da se izađe.

Sad, pošto nema odgovor kako BG može bojkot, a za  opštine ne onda treba na sve. 

Đilas je pukao na kraju, nepotrebno inače nije loš.

Jovanović standarno vrlo pametno diže letvicutm u stavovima, na žalost mislim da će to preraspodeliti glasove u opoziciji, ne mislim da će on mnogo "oteti" od SNS, na žalost.

Mislim da su ova dvojica rekla jasno da se na izbore ne ide. 

Ostaje još ZLF.

Mislim da ovi ostali ne igraju ulogu u bitnosti izjašnjavanja.

 

Boldovano mu je u rangu Čaletovih bisera.

prosto mi neverovatno da politikolog ovako može da odvali, pogotovu u okolnostima da se nakon drugog (decembarskog) saplitanja o isti kamen treba i treći put saplesti

Link to comment

Sada se igra igra "ko ce prvi da trepne". Vucic da popusti i pomeri izbore, ili opozicija da popusti.

I ono sto mene nervira kod Bobana je to da kao on to me kapira i ne razume. Opoziciji sada treba cvst i jedinstven front nadspram Vucica da bi GA naterali da trepne, a on filozofira i analizira i debatuje. Ne znam da li je gore da je glup ili nedobronameran.

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, J-♣ said:

 

Boldovano mu je u rangu Čaletovih bisera.

prosto mi neverovatno da politikolog ovako može da odvali, pogotovu u okolnostima da se nakon drugog (decembarskog) saplitanja o isti kamen treba i treći put saplesti

To je zato što (više) ne nastupa sa pozicije politikologa tj. naučnika bez usko ličnog uloga koji pokušava da objektivno sagleda situaciju i ponudi svoj input, nego sa stanovišta politikanta koji pokušava da se pozicionira na javnoj sceni. Lažno se predstavlja, isto kao i Savo koji je šatro apolitični eko-aktivista. Nijednom ni drugom ne odgovara da budu još dvojica Đilasovaca i oni pre svega traže bitna pitanja po kojima će se razlikovati od SPN-a, a ne optimalnu strategiju kako SPN da sruši Vučića. Mislim, to je sve OK, imaju ljudi pravo da se aktiviraju na koji način žele, ali stvari treba nazvati svojim imenom.

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment

Djilas jednostavno nije kalibar politicara i ne ume zanimljivo i precizno da prica.

Nema talenta, za razliku od recimo Jovanovica.

Djiki bi bio dobar za nekog operativca da u pozadini organizuje stvari.

Problem je sto ja u SPN-u ne vidim nikoga tog klibra da izadje na crtu Vucicu, jer dosta znaci personalni sukob u ovakvoj Srbiji.

 

  • +1 3
Link to comment

djilas je 100 godina u politici, a nikako da savlada enormnu kolicinu pasivne agresije kada razgovara. cim cuje nesto sto mu se ne dopada, odmah koluta ocima, nervoza, netrpeljivost izbija. takav je bio i jeremic npr, ali cini mi se da je malo uspeo da se popravi. jovanovic je talentovan politicar, mada govori nerazgovetno i previse brza.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

djilas je 100 godina u politici, a nikako da savlada enormnu kolicinu pasivne agresije kada razgovara. cim cuje nesto sto mu se ne dopada, odmah koluta ocima, nervoza, netrpeljivost izbija. takav je bio i jeremic npr, ali cini mi se da je malo uspeo da se popravi. jovanovic je talentovan politicar, mada govori nerazgovetno i previse brza.

Evo, meni obojica smetali, ovaj se sklonio, vise mi zao same stranke, jer stranku cine ljudi,a ne lideri, i tu stranku ej nasledio meni jos odvratniji lik od njega, ali point being, od njih dvojice, Jeremic se barem konacno sklonio..ovaj pasivno agresivni sujetni lik, sa titalnim odsustvom samokritike, kada kritikuje vlast, sve on lepo kaze donekle,a li, ako njemu kao samonametnutom lideur opzicije uputis kritiku, odmah pokaze pravo lice..nije da sam zeljan ovakivh scena, ali negde i hvala Bobanu sto je konstruktivnom kritikom, izbacio gospodina Sujetu na cistinu...a price d aje on doneo dedembarsku pobedu opoziciji je lol, i ako mi nesto smeta, jeste taj znak jednaksoti koji se uprno  stavlja izmedju SPN i Djilasa..

Link to comment
15 hours ago, gsb said:

Ej ljudi, klizimo ka diktaturi, ali Zvaljo je ipak slabic I popustice, samo gledajte. Beogradsi i lokalni izbori u oktobru.

 

gotov je, celo kolone je na raskrsnici kod londona, a zacelje se ne nazire :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...