Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Šupalj je Savo ko švajcarski sir... 3 u 1 nemač pojma, od dikcije, nemuštih botova, pa nadalje... 

  • +1 3
Link to comment

Da rezimiramo mojom omiljenom komparacijom...Savo je tenkre ranga Pakita fud influensera...Malo čak i fizički liče...

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

SNS..izbori...SNS krade izbore..SNS pobedjuje..Utisak..pesma Vlade Divljana izmedju javljanja gledalaca..

 

Citavu deceniju se bas nista ne menja..

 

Ovo je i meni upalo u oči

 

Ok, volimo Divljana, ali brate udavi ga

 

Edited by April
Link to comment

Da se razumemo..Divljan mi najmanje smeta..ma ne smeta mi uopste..

 

A vise mi ne smeta toliko ni sve ovo oko izbora, kilavljenja, presipanja iz supljeg u prazno..Ne mogu vise da se nerviram.

Link to comment
43 minutes ago, J-♣ said:

Savo: "na decembarske nismo izašli jer nismo imali infrastrukturu kao političke partije"

 

a sad ih kao ima pa žicka lovu za troškove preko e-mailova

 

mutan mi uvek bio, sad pogotovu

 

Sad sam dosao do tog dela. Najjace je kada je rekao da bi i Filipu Visnjicu bilo jasno da ce se pokrasti lokalni izbori u decembru jer su raspisani samo u pola opstina i gradova. 

 

I zato sad izlazi u junu jer su raspisani... oh wait..

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

Savo je i Oljin favorit... nijednog ga nije prekinula, dok je Borko svaki put prekinut... ah, ta Đilasova i Šolakova United Media... 

Edited by Michael Krueger
  • Haha 1
Link to comment

 Da živim u Beogradu, meni bi sasvim dovoljan razlog za neglasanje za nekog kandidata bio to što ne ume pravilno da akcentuje ime grada u kojem bi da bude gradonačelnik.

 

 Beògrad, Savo, pobogu, ne Bȅograd, morao bi  čuti od nekoga i da tu živiš tek nekoliko meseci.

 

(Zbog jezičkog trola sam se ispraćam)

 

 

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, simetrije said:

 Da živim u Beogradu, meni bi sasvim dovoljan razlog za neglasanje za nekog kandidata bio to što ne ume pravilno da akcentuje ime grada u kojem bi da bude gradonačelnik.

 

 Beògrad, Savo, pobogu, ne Bȅograd, morao bi  čuti od nekoga i da tu živiš tek nekoliko meseci.

 

(Zbog jezičkog trola sam se ispraćam)

 

 

Ako nekada pozelis da budes gradonacelnik Groningena imaj to na umu :)

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ako je tačno ono što je Simetrije napisao, baš Savo govori izveštačeno kao oni Beograđani koji se foliraju.

 

Milan Šipka, Pravopisni rečnik srpskog jezika:

 

qgN5IKY.png

 

1 kvalitetan "Beogradžanin" je u pitanju.

 

Quote

Milan Šipka (Dragelji kod Gradiške, 7. oktobar 1931. — Sarajevo, 8. jul 2011) bio je istaknuti srpski lingvista i doktor književnih nauka.

https://sr.wikipedia.org/sr-el/Милан_Шипка

Edited by vememah
Link to comment

Sinoćni utisak se nastavio i na "probudi se". Madžareva zastupala Savu, a Miloš Jovanović sebe, a primoran i ostale koji ne izlaze u junu.

 

Madžareva od starta emisije zapela: Savo, pa Savo ovo, pa Savo novo lice, pa Savo rekao da ste u decembru izašli na izbore a tvrdili ste da će biti krađa, pa kako gledate da će vam Savo pridobiti vaše glasače koji bi ipak da izađu na izbore....

 

Miloš J. morao tri puta da joj objašnjava da su za Beograd raspisani ponovljeni izbori, pa se ispravlja da to bez suštinskih promena uslova nisu izbori nego farsa da se da legitimitet ekipi oko AV i Šapića da su legalno i dalje na vlasti. A za lokalne je rekao da to nisu ponovljeni kao beogradski, već redovni posle 4 godine, negde i za par meseci kraći od pune 4.god i da svojim odborima koji bi da izađu na te lokalne ne može sa 100% sigurnosti da predvidi da će biti pokradeni, dok za Beograd je krađa dokazana i da ništa nije preduzeto protiv počinilaca krivičnih dela pre, tokom i posle izbora i da ništa krucijalno nije ispravljeno po preporukama OEBS-a/ODIR-a i da je 100% uverenja da će ponoviti krađu u tolikoj meri da im to donese sigurnu pobedu >50%.

 

pri kraju ga pitala: А šta ako uprkos vašem čvrstom uverenju se desi da opozicija ipak pobedi na junskim izborima,  šta ćete onda da kažete, da li ćete prihvatiti da niste bili u pravu što niste izašli na izbore?

Miloš J. bez zadrške: A šta ako Ukrajinska vojska do kraja godine uđe u Moskvu i Sankt Petesburg, da li vam je i to sada realno?

  • +1 2
Link to comment

Ali momenat "ošišaće nas kao ovce i šta ćemo onda, da blejimo?" 

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, J-♣ said:

 

Miloš J. bez zadrške: A šta ako Ukrajinska vojska do kraja godine uđe u Moskvu i Sankt Petesburg, da li vam je i to sada realno?

a milos je jako ko rusija:laugh:. bez njega ode sve u persun. kakav lik jbt

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...