Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nevolja je sto ce u ogromnom broju gradova Nestorovic "davati" vecinu. Tu mislim na bukvalno sve gradove gde opozicija ima sansu, dakle BG, NS, KG, CA, NIS... I u nekim opstinama, recimo Vozdovac i to je ogroman problem.

 

Od predizbornih uslova najveci problem su medijski uslovi, vise nego selidbe biraca, a to se ne moze promeniti pasivnoscu.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, April said:

Ok. 

Nemaš odgovor šta posle bojkota, pa se hvataš za kvaku. 

 

Razumem. 

Aman čoveče, ja se politikom ne bavim, ali razumem,  kao neko ko ovde živi i želi ovoj zemlji i ljudima sve najbolje, da ovo ovako dalje ne može.

Treba stalno proizvoditi političku krizu, a kako, to će političari znati bolje od mene.

 

A ti, koji, ako sam dobro razumela, si politički aktivan, kažeš meni da bi, izlazeći na predstojeće izbore pobedili Vučića. Želim ti sve najbolje sa tim stavom. Volela bih da si u pravu.

 

Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

Jbt, ova gledateljka, ne ume ni da pročita sa papira? Carski...

 

Da vidis kako ce da bude do jaja kad ta bude citala necije nalaze u ordinaciji

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, dùda said:

Aman čoveče, ja se politikom ne bavim, ali razumem,  kao neko ko ovde živi i želi ovoj zemlji i ljudima sve najbolje, da ovo ovako dalje ne može.

Treba stalno proizvoditi političku krizu, a kako, to će političari znati bolje od mene.

 

A ti, koji, ako sam dobro razumela, si politički aktivan, kažeš meni da bi, izlazeći na predstojeće izbore pobedili Vučića. Želim ti sve najbolje sa tim stavom. Volela bih da si u pravu.

 

 

Pobedili bi ga na nekim opštinama. Ne bi ga dobili na gradskim. 

 

Nama je to potrebno .Potrebno je ohrabriti građane da je moguće. 

 

Probali smo 2020.,  I ja sam bojkotovao i samo smo im dali četiri godine mira. Ja u tu grešku neću ponovo. 

 

Žao mi je ako smo bili preglasni, ali ti i ja se znamo i možemo sebi da dozvolimo i malo tvrđeg razgovora, oboje smo na sunčanoj strani. 

 

Link to comment

'oće l' sad biti praksa da u svakom UN, volj' nam na početku, volj' na kraju, neki gost demonstrativno napusti emisiju ili odbije da nastavi s učešćem?

Link to comment
3 minutes ago, April said:

 

Pobedili bi ga na nekim opštinama. Ne bi ga dobili na gradskim. 

 

Nama je to potrebno .Potrebno je ohrabriti građane da je moguće. 

Pa zar nismo imali opozicioni stari grad?

I šta smo od toga dobili ?

Može Vučić da podnese dve BG opštine bez problema. I da ih pokrije, da budu praktično nevidljive.

A nemerljiva je šteta dati mu legitimitet.

 

Nismo mu dali 4 godine mira bojkotom već izlaskom na izbore posle bojkota. 

Ako se sećaš, posle bojkota su izbori ponovljeni, za koliko, ne znam sad tačno, valjda nešto oko godinu dana, ne četiri.

  • +1 4
Link to comment

Puče bomba jebote

 

P. S. Izvini Dudo, ovo je bilo na konto završetka UN

 

U stvari, završetak je bio rezime onog o čemu diskutujemo sve vreme

 

 

Edited by April
Link to comment

Mislim da je Boban aludirao da Milos postaje popularan, a da Djilas bojkotom hoce da zamrzne postojeci odnos snaga.

Malo kvarno igra Boban.

Edited by gsb
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

A zasto je skinuo mikrofon?

Pa prozivka da namerno hoće da pomogne Vučiću bojkotom lokalnih

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, gsb said:

Mislim da je Boban aludirao da Milos postaje popularan, a da Djilas bojkotom hoce da zamrzne postojeci odnos snaga.

Malo kvarno igra Boban.

 

Ukratko, smena generacija koja Đilasa plaši

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...