Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, Tsai said:

 

gotov je, celo kolone je na raskrsnici kod londona, a zacelje se ne nazire :fantom:

Hoces sa mnom on D day na aerodrom. Cilj je izvuci 12 reci od malog, maleckog. :tongue:

Link to comment

Posle ovoga, i Caneta, treba uvesti kladionicu: koji gost ce u ovom utisku nedelje napustiti emisiju, i sta ce ga isprovocirati?:lolol:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Misko said:

a price d aje on doneo dedembarsku pobedu opoziciji je lol, i ako mi nesto smeta, jeste taj znak jednaksoti koji se uprno  stavlja izmedju SPN i Djilasa..

Koja pobeda na izborima ?

Cak i ako se eliminise 40.000 laznih biraca, SPN + Nada je ispod 50 %.

Jedino ako Nestora ne racunate u "nase".

 

Link to comment
21 minutes ago, brusli said:

Koja pobeda na izborima ?

Cak i ako se eliminise 40.000 laznih biraca, SPN + Nada je ispod 50 %.

Jedino ako Nestora ne racunate u "nase".

 

Nisma ja napisao da je Djilas doneo pobedu, pitanje je za one koji to tvrde

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Šta se dešava?


Protest protiv Olje Bećković. Tajkun Djilas izveo simpatizere i krenuo na zgradu NovaS.

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:


Protest protiv Olje Bećković. Tajkun Djilas izveo simpatizere i krenuo na zgradu NovaS.

Hvtas mi zazubice sad,  krivo mi sto se to ne desava zapravo,da se malo nasmejemo necemu i mi..

Link to comment

Pogledah sad sve ponovo. Djilas u stilu priče o bojkotu, metaforično bojkotovao "završnu reč" Bobiše, umesto da mu je replicirao on se uvredio i skinuo bubicu. Nameće se samo jedno pitanje - da li treba da nas vodi čovek koji nije sposoban da se odbrani od onakvih insinuacija?

 

Sa druge strane ja Bobana doživljavam taman kao i Djoku Vlaha. 1 laprdanje iz ugodne pozicije analitičara, samo što ovaj barata sa manje statistike i nije bio poslanik. Ne znam što ga ovoliko omrzlo na PPP, možda zato što je redovan dosadan gost. Pridajete mu preveliki značaj.

 

I na kraju Jovanović koji je pao u vatru u trećem minutu emisije, počeo da preti kažiprstom, da zapisuje nešto u onu kupusaru i maše futrolom od nalivpera. Pišete ovde "talentovan političar" :ajde:  lik za kompanjona ima ove lujke koji bi da vrate kralja - pametnom dosta.

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Jbg uvek se služe tim metodama, sad ispada da ne smeš ništa reći jer će neki Informer to zloupotrebiti.

 

Mada, konkretno ono na kraju jeste bila bezobrazna insinuacija od strane Bobana i razumem što je Đilas regovao kako je reagovao.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Jbg uvek se služe tim metodama, sad ispada da ne smeš ništa reći jer će neki Informer to zloupotrebiti.

 

Mada, konkretno ono na kraju jeste bila bezobrazna insinuacija od strane Bobana i razumem što je Đilas regovao kako je reagovao.

 

kad vidim ovako nesto ne mogu da ne pomislim da su informer i djilas u istom timu, mada zelim iskreno da verujem da nisu

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Nikodije said:

 

kad vidim ovako nesto ne mogu da ne pomislim da su informer i djilas u istom timu, mada zelim iskreno da verujem da nisu

Stari su to znanci, doduse, Press je bio Djilasov

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...