Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, slepa živana said:

baš sam to sad pomislila. vrlo je rečit i ima celovite misle sa jasnim početkom i krajem, što je postalo čisto čudo :lol:

neko od forumaša je spomenuo da je loš čovek, da ga oni koji ga poznaju ne vole i ne poštuju. meni trenutno deluje super korisno. u nekoj krštenoj demokratiji nikad ne bih glasala za narodnu stranku. šta znam... simpatičniji mi je od koštunice :lol:

Sad, da li je los ili dobar, ne znam, rekoh, ne pravim andjela ni od koga, to je i @pt 2.0 lepo rekla, ne ocekujmo da budu andjeli nebeski ni od koga, ali, nisu svi isti, naravno..simapticniji je bogme i od Kostunice, i od vanila Kostunice(Jeremica), i od Ridje Rdje..ako mi se nesto i dopada kod narodne Stranke, jeste sto tamo ima rayliciith ljudi zaista, nama fali pluarlizma unutar partija, jednoumlje, pa to immao na vlasti..pa tako u toj NS imam i Aleksica, Marinu Lipovac,a imamo i faking Gajica, kome ni dobar dan na ulici ne bih reako, a ne da ga glasam..dok u SSP nema zasada nikoga z akoga bih rekao: e ovaj, ova mi je okej..mozda ona lepa gospodja iz Bora, ali, malo znam o njoj..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

Iako nisam glasač Narodne Stranke Aleksić se u proteklom periodu profilisao kao političar sa najviše potencijala u budućnosti. Jasno priča, energičan je ali ne i agresivan i koliko znam nema putera na glavi.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Iako nisam glasač Narodne Stranke Aleksić se u proteklom periodu profilisao kao političar sa najviše potencijala u budućnosti. Jasno priča, energičan je ali ne i agresivan i koliko znam nema putera na glavi.

Bio bi dobar predsednicki kandidat, mada, mislim da smo trenutno zaista daleko od predsednickih izbora..

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

životno političkom

Da, ali sta a pitaju? Sto se u NS ne pobudni, posto tamo vlada podela, hajka, ili je pitanje bilo onako opste, da tako kazem?

Link to comment
20 minutes ago, Taihoskopija said:

Kako poentirao?!  Ne mogu da gledam, bacajte prepriče. 😭

 

❤️

 

 

dala mu je priliku da se izvini. prvo je izneo utisak o simpatičnom dedici koji je čuvao zejtinlik... to prvo kad pimneš vode pred gorku pilulu da skvasiš grlo da ti se ne zalepi, onda se iskreno izvini. nije bilo nikakvog "ali" i onda je poentirao na tome kolika je u stvari težina verbalnog nasilja koje nad nama sprovode radikalčine. u smislu, jedan nespretan izraz je povredio čitave porodice i to ne sme da se toleriše i mora da se popravlja i uči.

5 minutes ago, Misko said:

u kom kontekstu je bilo to pitanje?

u kontekstu da ova bagra i žvalonja stalno ponavljaju kako se nikoga i ničega ne plaše, pa kao onda, čega se vi plašite...

aleksić priča sve ovo što vas ja davim nedeljama na forumu, plaši se novih masakra i da se ljudi neće dovoljno osvestiti šta nam se zaista događa. borba je duga, moramo podneti žrtve, ali pad je počeo i neće trajati još dugo borba.

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ko je levo od Martinovića?

 

Meni se čini da tom, ko goe da je a i Dačiću nije biloa pravo što ova budala to čita....

pa za manjinska i ljudska opanjkavanja, onaj iz vojvodine

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...