Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, booyaka said:

Još će taj Koluvija biti zaštićeni svedok.

 

Ne bih se kladio da ce dogurati dotle..Nije vredno rizika..ako si gledao Kazino, kapiras da takvi ljudi ne rizikuju. 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:


Komentar je na "dobro se snašla" nisam ni tvrdio da je trebalo da "propusti zicer"...



....shiit has hit the fan.

 

Pa, isto je. Ako je znala unapred da ce se javiti imala je i vremena da se pripremi. Ja inace imam bolje misljenje o novinarstvu Olje Beckovic od vecine ovde i verujem da bi se snasla i ovako iz iskustva na nepredvidjenu situaciju ali nije lose da unapred imas dobar hint.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, villiem said:

Strasna emisija, bitne price, svaka recenica vredi. 

 

Horor price. Gledateljka sto se ukljucila posle Koluvije rekla je nesto u stilu da je sve ovo mrak. Jelena Veljkovic je kod Kesica spomenula da je Koluvija, osim sa Gasicem, imao kontakte i sa direktorom Vojno-bezbednosne agencije Stojkovicem, i da je jednom prilikom organizovao sastanak Stojkovica sa nekim makedonskim zvanicnikom u Nisu u kafani simbolicnog naziva Mrak. You can't make this shit up!

 

Zahvaljujuci malobrojnim hrabrim novinarima, uz asistenciju advokata Tomanovica, Milenkovica i Mitica do sada nije pojeo mrak. Vecerasnji Utisak je bacio dodatno svetlo na ceo slucaj. Predlog broj 1 baca svetlo na mrak koji nas okruzuje. I posle se neko pita koji je cilj ovakvih protesta? Pa eto, na primer da upalimo sto vise svetla u zemlji, da se manje plasimo fantoma iz mraka..

  • +1 4
Link to comment

Olja je bila 20 godina oči u oči sa najvećim šljamom ove zemlje, i “hendlovala” odlično - zašto ste posumnjali da će se zbuniti sa ovim dripcem preko telefona?!

  • +1 3
Link to comment

pri tome bila upoznata od režije da je ovaj na vezi i želi u program,

a verujem da je lično dala pristanak da ga pusti da kaže šta ima, a posle da ga "malo propita"

Link to comment

ja moram priznati da nisam odusevljena sto je pavle pozvan. jasno mi je da je strategija da se na neki nacin medijski zastiti (od ikekako realne opasnosti) tako sto ce se sto vise eksponirati, ali ne znam kako ce se snaci, nisam bas srecna, previse je mlad, nije cak ni aktivista predugo. ali od sveg srca navijam za njega :heart:

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

ja moram priznati da nisam odusevljena sto je pavle pozvan. jasno mi je da je strategija da se na neki nacin medijski zastiti (od ikekako realne opasnosti) tako sto ce se sto vise eksponirati, ali ne znam kako ce se snaci, nisam bas srecna, previse je mlad, nije cak ni aktivista predugo. ali od sveg srca navijam za njega :heart:

on će za tebe uvek biti dete. georg bihner je do dvadeset prve napisao sve što je napisao, završio život i ušao u večnost.

reći će sve kako treba, samo mi moramo pažljivo da slušamo.

  • Wub 1
Link to comment

Ja s enadma da ce se Olja doatci makar neceg konkretnog, kada su rptosti u pitanju, sta dalje,konkretno na neke eteme o kojim se i ovde upravo debatuje na tmei gradjanski rpotesti i da ce biti i mozda nekih nezgodnijih pitanja..znam da su sanse male, da ce im se ici niz dlaku najvse sto moze(Lazovicu i Aleksicu), ali, onda bi i emisija bila tracenje vremena..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...