Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Radomir: “Ako oni neće da ispune ove političke zahteve - mi ćemo da ih ispunimo.”

Olja: “Kako?”

Radomir: “Očistićemo ih sa političke scene!”

 

:heart:
 

(i super je komentar imao i za EU: Pa kakav vam je to partner?! 
My man Radomir!!!)

  • +1 6
Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

on će za tebe uvek biti dete. georg bihner je do dvadeset prve napisao sve što je napisao, završio život i ušao u večnost.

reći će sve kako treba, samo mi moramo pažljivo da slušamo.

 

Otto Weininger takodje.

Edited by Jeremija
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Radomir: “Ako oni neće da ispune ove političke zahteve - mi ćemo da ih ispunimo.”

Olja: “Kako?”

Radomir: “Očistićemo ih sa političke scene!”

 

:heart:
 

(i super je komentar imao i za EU: Pa kakav vam je to partner?! 
My man Radomir!!!)

Kako  se Miroslav drzi, ne gledam sada?

Link to comment
28 minutes ago, pt 2.0 said:

pavle je super.:wub:

radomir je super.:wub:

idem dalje da gledam… 

Sve je super...

 

Oni da su pametni, da naprave jednu stranku, pa neka imaju frakcije u okviru stranke (dakle, ne koalicije, nego baš, jednu, jedinu stranku), da se Vuk i Đilas sklone sa videla, da u vrhu budu Dobrica, Lazović, Aleksić, Marinika. Lutovac, Grbović, Ćuta, Milovojeviić i koga sma već propustio i da nastave zajednički dalje...

 

Razlike između svih njih su suštinski, na  ovom nivou problema stvarno premale da bi imali toliko mnogo partuija... To bi bila i snažna poruka, napravili smo jaku stranku, ujednili smo se, ne samo na nivou koalicije i želimo da pokažemo da smo svi zajedno... To bi bio veliki korak u pravom smeru...

Edited by radisa
  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
Just now, radisa said:

Sve je super...

 

Oni da su pametni, da naprave jednu stranku, pa neka imaju frakcije u okviru stranke (dakel, ne koalicuje, nego bvaš, jednu, jedinu stranku), da se Vuk i Đilas sklone sa videla, Da u vrhu budu Dobrica, Lazović, Aleksić, Marinika. Lutovac, Grbović, Ćuta, Milovojeviić i koga sma već propustio i da nastave zajednički dalje...

 

Razlike između svih njih su suštinski, na  ovom nivou problema stvarno premale da bi imali toliko mnogo partuija... To bi bila i snažna potuka, napravili smo jaku stranku, ujednili smo se, ne samo na nivou koalicije i želimo da pokažemo da skmo svi zajedno... To bi bio veliki korak u pravom smeru...

Vecim delom potpisujem, i to smo rekli milion puta..ali Ridja Ridja i Sundjer Bob nemaju  da se sklanjaju..ja ni o Mariniki nemam bas neko misljenje, najiksrenije, ali, ne bih za toliko cepidlacio(na krjau progutao bih i Ridju Rdju, najnevoljnije, ali bih)

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Misko said:

Kako  se Miroslav drzi, ne gledam sada?

ma odličan. počela je emisiju sa onim gafom s autizmom što je imao juče. vrlo je lukavo odigrao ali je odlično poentirao.

 

jbt gledaš tri normalna čoveka koji znaju da govore srpski. kakva nenormalnost nenormalna

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

ma odličan. počela je emisiju sa onim gafom s autizmom što je imao juče. vrlo je lukavo odigrao ali je odlično poentirao.

 

jbt gledaš tri normalna čoveka koji znaju da govore srpski. kakva nenormalnost nenormalna

Pitam, malo, jer medju opzicionarima, ne idelazujem ama bas nikoga, ni Savu,a kamoli ove, zaista mi se izdvojio, i ako je vec potreban lider(ja sam inace protiv te lider price, ali ajde da kazemo makar zastitno lice), Aleksic je najveci ptencijal)..iako je Lazovic i vose nego korektan, uziam u obzir vise faktora..

Link to comment
3 minutes ago, slepa živana said:

ma odličan. počela je emisiju sa onim gafom s autizmom što je imao juče. vrlo je lukavo odigrao ali je odlično poentirao.

 

jbt gledaš tri normalna čoveka koji znaju da govore srpski. kakva nenormalnost nenormalna

nije lose za jednog loseg djaka(secikesa iz Trstenika:D)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment




Sve je super...
 
Oni da su pametni, da naprave jednu stranku, pa neka imaju frakcije u okviru stranke (dakel, ne koalicuje, nego bvaš, jednu, jedinu stranku), da se Vuk i Đilas sklone sa videla, Da u vrhu budu Dobrica, Lazović, Aleksić, Marinika. Lutovac, Grbović, Ćuta, Milovojeviić i koga sma već propustio i da nastave zajednički dalje...
 
Razlike izmeÄ'u svih njih su suÅ¡tinski, na  ovom nivou problema stvarno premale da bi imali toliko mnogo partuija... To bi bila i snažna potuka, napravili smo jaku stranku, ujednili smo se, ne samo na nivou koalicije i želimo da pokažemo da skmo svi zajedno... To bi bio veliki korak u pravom smeru...


To je nemoguće, jer su u pitanju stranke levice i stranka desnog centra. To što imaju zajednički cilj da menjaju sistem ne menja ovu suštinu.
  • +1 1
Link to comment
Just now, Misko said:

nije lose za jednog loseg djaka(secikesa iz Trstenika:D)

baš sam to sad pomislila. vrlo je rečit i ima celovite misle sa jasnim početkom i krajem, što je postalo čisto čudo :lol:

neko od forumaša je spomenuo da je loš čovek, da ga oni koji ga poznaju ne vole i ne poštuju. meni trenutno deluje super korisno. u nekoj krštenoj demokratiji nikad ne bih glasala za narodnu stranku. šta znam... simpatičniji mi je od koštunice :lol:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...