Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, John Coltrane said:

Ovakvo prozivanje padura nisam čuo u javnom životu. Epski.

odlično je reko. razumela sam poruku i šire nego samo na pandure da se odnosi.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

odlično je reko. razumela sam poruku i šire nego samo na pandure da se odnosi.


U pravu si, ali “otvorio” je sa panduracijom, kao odgovor na pitanje da li Mitić treba se povuče.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, MrIncredible said:

Sad sam pustio, zašto slušamo Krstića i Šapera? Obično Olja bira dobru muzičku podlogu.

Ne gledam sada Utisak, koja je pesma? Idole, narocito Odbranu i Poslednje dane, mnogi vole, sta god mislili o Saperu i Krsticu

Link to comment
Just now, MrIncredible said:

Nisu Idoli, Dobrovoljno Pevacko Drustvo, valjda Zemlja.

Ah..pa ne znam..ni DPD nisu bili losi..to sto je Krle to sto jeste, je druga prica..

  • +1 1
Link to comment

Svako normalan, svako iz opozicije, svako kome je stalo do bilo kakve pravde i uopšte ove države - mora se naći način da se stane uz Dušana Mitića i da se taj slučaj maksimalno baci u svetlo javnosti i na taj način da se taj čovek dodatno zaštiti ali i skrene pažnja na jednu od najvećih afera ove vlasti koja je toliko očigledna da to prosto fizički boli razmišljati o tome.

 

Na tviteru, po tv gostovanjima, na protestima, ne znam kako ali jednostavno se mora, pre svega opozicija, a onda i svi mi zajedno uz njih.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Sad gledao utisak

 

jebo ih Novak u dupe

 

Jako los utisak za mene, kada ovo gledam gubim nadu

pa kako?

mene baš ovo ohrabruje kad čujem nekog kao prelevića, ko zna gde đavo piša, pa kad se ovako razbesni... odmah skočim i viknem PA DA!

dopala mi se i ideja da ukrademo vučiću ideju i da osnujemo pokret za spašavanje države :lol: već imam neka kadrovska rešenja...

  • +1 2
Link to comment
52 minutes ago, slepa živana said:

pa kako?

mene baš ovo ohrabruje kad čujem nekog kao prelevića, ko zna gde đavo piša, pa kad se ovako razbesni... odmah skočim i viknem PA DA!

dopala mi se i ideja da ukrademo vučiću ideju i da osnujemo pokret za spašavanje države :lol: već imam neka kadrovska rešenja...

 

To je odlicna ideja i Prelevic je na liniji na kojoj sam od pocetka - profilisi bre protest politicki pa makar pola ljudi manje doslo. Samo tako moze nesto da se uradi.

 

Ne dopada mi se ono "nisu nama duzni Novak i Joker nista" kao da neko kaze da su duzni. I ja kazem nisu duzni. Ali nemoj da dizes u zvezde nekoga ko nije prokomentarisao ovu nesrecu i ko se jos povrh svega slika i grli sa krvnikom pred svake jebene izbore. SUPUCKUMATERINU. I jos ono pateticno "Novak i Joker su heroji kao inspektor Milenkovic" :isuse: jesu qratz, ovi inspektori imaju muda do poda za razliku od apoliticnih™ multimilionera. Koga bre zabole.

 

Zato gubim nadu, zato sto i dalje slusamo potpuno pogresne stvari. Gledam svoju cerku i njenu buducnost, za njenu buducnost dugorocno su ove individualne sportske pobede velika steta (potpuno odvlacenje fokusa sa problema plus onaj Noletov usrani "nebeski narod" jebo ga da ga jebo nebeski narod) a korist bukvalno nikakva. Jebo ih Nole u dupe, jos jednom.

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment

E, da - opozicija.

 

Pa ima nesto i do naroda sto opozicija ne zna gde (sme) da udara. Pisala Gospa Buba o tome na genijalan nacin u par navrata. Nemojmo aman stalno da pisamo po opoziciji, nije im lako uopste. Ovo je lud narod, nema ovde mnogo razuma.

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...