Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 hours ago, slepa živana said:

neko od forumaša je spomenuo da je loš čovek, da ga oni koji ga poznaju ne vole i ne poštuju. meni trenutno deluje super korisno. u nekoj krštenoj demokratiji nikad ne bih glasala za narodnu stranku. šta znam... simpatičniji mi je od koštunice :lol:

Ja sam rekao.
Kažu mi ljudi kojima verujem da je muljao dok je bio vlast u Trsteniku. Žena koja je radila sa njegovom majkom ima ogromne rezerve prema opoziciji baš zbog njega.
Bez te informacije bih ga skroz podržavao jer su mu nastupi odlični. Ovako imam otklon i merim svaki njegov postupak.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne vole ga lokalci, to je istina, ali u poređenju sa ovim državnim kriminalom trenutno (protiv koga se i on bori tipa Jovanjica) to dole njegovo je nivo banalnosti tipa ukrao dodatni kremić na doručku, gdje je išlo 2 on treći strpao u džep. 

Link to comment

mene je pavle oduševio, ne sećam se kad sam poslednji put slušala nekog njegovih godina da ovako dobro priča i jasno priča, zna da zaokruži misao, a da ne zvuči kao još jedan starmali koji se dohvatio mikrofona. sjajan je.

 

lazović sve bolji i bolji (ne davimo njega i biljanu treba da gura stalno), aleksić je pokazao da je spreman da uči i da se izvini, meni je to ok (ne podnosim narodnu i sve što ima veze sa tom strankom, ali njemu bih bila spremna da oprostim)

 

  • +1 4
Link to comment

Gledao sam do predloga (predloge ne mogu da svarim vec dugo vremena) i svidela mi se emisija. Ostavili su utisak da ce ova dramska situacija imati nekakvo povoljno razresenje, treba mi malo tog filinga. 

  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

On je iz Banje, nije iz Trstenika. Ako može da ne miješamo babe i žabe, Trsteničani ne vole i njih. 

Jel vole nekog uopšte ti Trsteničani? :unsure:

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, salerokada said:

Ja sam rekao.
Kažu mi ljudi kojima verujem da je muljao dok je bio vlast u Trsteniku. Žena koja je radila sa njegovom majkom ima ogromne rezerve prema opoziciji baš zbog njega.
Bez te informacije bih ga skroz podržavao jer su mu nastupi odlični. Ovako imam otklon i merim svaki njegov postupak.

 

ne komentarisem ostalo ali kako pobogu ima rezerve prema opoziciji, ono, sirokoj grupi x stranaka, zbog jedne jedine osobe :D

(to bi naravno bilo pitanje za nju, a ne za tebe)

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, morgana said:

 

ne komentarisem ostalo ali kako pobogu ima rezerve prema opoziciji, ono, sirokoj grupi x stranaka, zbog jedne jedine osobe :D

(to bi naravno bilo pitanje za nju, a ne za tebe)


Isto kao što smo/su neki imali rezervu zbog Boška fašiste :unsure:. Ja potpuno razumem ljude koji tako misle, iako se ne slažem sa njima,  puno puta su/smo se opekli. 

Ne želim da skrenem debatu na 100 puta prežvakanu temu sastava naše opozicije, izvinjavam se na upadici. 

  • +1 1
Link to comment

ja ne razumijem ni najmanje, pored svih ostalih koji su mi ok da me u necemu sprijeci bosko i njegovih 10% ucescsa?

 

s druge strane ne razumijem ni apele na jedinstvo u smislu jedne liste, sto je strategijsko pitanje i legitimna rasprava, i odbacivanja ideologije koje je totalni organicisticki nonsens. hocu da imam lijevi centar koji ce kad se opozicija dovuce do 40% da se privremeno ujedini u formalnu ili neformalnu koaliciju i sa boskom ako treba da bi skinuli vucica.

 

oba ekstrema su upregnuta u kapilarnu propagandu sns-a alu da ne trolujem vise utisak.

 

bravo za goste.

 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, salerokada said:

Ja sam rekao.
Kažu mi ljudi kojima verujem da je muljao dok je bio vlast u Trsteniku. Žena koja je radila sa njegovom majkom ima ogromne rezerve prema opoziciji baš zbog njega.
Bez te informacije bih ga skroz podržavao jer su mu nastupi odlični. Ovako imam otklon i merim svaki njegov postupak.

i ja tebi verujem, zato sam i spomenula. nadam se da je i njima jasno da se mi svi na ulici pored ostalog borimo i za smenjivost i da se bilo kakve svinjarije više neće tolerisati kada jednom uspostavimo institucije na noge.

42 minutes ago, morgana said:

 

ne komentarisem ostalo ali kako pobogu ima rezerve prema opoziciji, ono, sirokoj grupi x stranaka, zbog jedne jedine osobe :D

(to bi naravno bilo pitanje za nju, a ne za tebe)

ove žene što su se digle na tviteru protiv njega zbog autizma, one nisu htele ni izvinjenje da prihvate zato što je tako sročio, izvinjavam se AKO sam nekog uvredio... kad su graknule, šta ako nema ako to je nedopustivo... mislim se ja, mnogo ste vi principijelne za nekog čijoj je deci ukinuta pomoć i kime vučić briše pod.

 

moja šefica je iz trstenika. već par meseci me šikanira da moram da pijem lekove i svako malo idem na bolovanje. ignoriše me, ne razgovara sa mnom, piše direktorki neke laži o meni, a pošto je rukovodilac onda i druge kolege počinju da me izbegavaju... u petak sam imala razgovor sa direktorkom i saznala sam da je ta moja šefica u stvari trudna već 4 meseca i shvatila sam da je verovatno podivljala zbog hormona, a plus me nikad nije previše ni gotivila i eto ti ga sad... pretvori mi život u pakao.

 

tako ti se nekad neko posere u život i posle ne možeš da se otmeš utisku. dovoljno da je prema nekom bio nepravedan ili zloupotrebio položaj i to je to sranje.

 

nisam pametna. ja ću mojoj trsteničanki da oprostim ako mi se pristojno izvini, a za srbiju ćemo da vidimo :D

  • +1 6
  • Tužno 2
Link to comment

to je postalo tako normalno, uobičajeno, da se za svakog koji se pojavi na "našoj" strani odmah počinje da traga ili navodi da u nečemu nije bašbaš. u najboljem slučaju da ,eto, nešto mi smeta. pa i ja sam sebi smetam i ne mislim baš najbolje. ima ona poslovica o dlaci, da je ne citiram, imamo to što imamo.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, djordje geprat said:

to je postalo tako normalno, uobičajeno, da se za svakog koji se pojavi na "našoj" strani odmah počinje da traga ili navodi da u nečemu nije bašbaš. u najboljem slučaju da ,eto, nešto mi smeta. pa i ja sam sebi smetam i ne mislim baš najbolje. ima ona poslovica o dlaci, da je ne citiram, imamo to što imamo.

treba da se traga. svi moramo da se popravimo. problem je što živimo u takvom uređenju da nam se lestvice letvice spuštaju i mi se prilagođavamo i postajemo i sami govnari. super je onaj prilog insajdera na temi o protestima što je okačio dejanMilč, preporučujem. čovek kaže, svuda je nasilje i mi postajemo frustirani i nasilni. za vreme korone, ja sam prvi i nadam se poslednji put izbacila đubre kroz prozor na ulicu. zato što je u tom trenutku sistem od mene napravio govno. 

tako da ako ne nastavimo ovu borbu, svi ćemo se pretvoriti u imbecile. a što bi reko đogani, to je glupo!

  • +1 6
Link to comment

@slepa živana ojebenga :( zao mi je sto to dozivljavas na poslu. sefica je agresivni bolid, a njeno trenutno stanje to ocigledno pojacava. mozes li ikako da se zalis visoj instanci, da poboljsas sebi okruzenje? jasno je da u sns doba to nije lako.

mozemo li da ti pomognemo nekako? 

drzim palceve da ti bude bolje, imati agresivca na poslu u poziciji da kroji uslove i ishode je pakao. 

al ti ces biti dobra, ti si nasa la pasionaria :heart:

 

vracam se na saletovu poznanicu, ovdje govorimo o uopstavanju bijesa na vrlo raznorodnu politicku grupu i samo to sam komentarisala jer na kraju i mi tom pricom o aleksicu poopstavamo to jedno iskustvo.

 

aleksic je meni i vise nego ok. vec duze vrijeme sam zadovoljna opozicijom, a imam namjeru (govoreci i o srbiji i o cg ali tamo o poziciji) da o njima razmisljam kao o jelenama cetkovic, antima i svetozarima markovicima i kocama popovicima, dok se ne dokaze drugacije. bolje se osjecam tako, na kraju vise i doprinosim, a lako cu da ih prezrem ako bude potrebno. ne mogu citav zivot da provedem u deidealizovanoj kontri.

hocu da se lozim. fakat da je lozenje proglaseno antiintelektualnim takodje dosta govori.

 

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

@slepa živana samo sam mislio da niko nije savršen, da svako ima nešto što nekome može da smeta ili mu se ne dopada. od benignih dobricinih čarapa i marinikinog muža koji je (bio) u DSS pa preko sumnjičenja da li su savo ili ćuta na pravoj strani do "reče mi jedan čovek za jednog".

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...