Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

12 hours ago, Caligula said:

 

To je odlicna ideja i Prelevic je na liniji na kojoj sam od pocetka - profilisi bre protest politicki pa makar pola ljudi manje doslo. Samo tako moze nesto da se uradi.

 

Ne dopada mi se ono "nisu nama duzni Novak i Joker nista" kao da neko kaze da su duzni. I ja kazem nisu duzni. Ali nemoj da dizes u zvezde nekoga ko nije prokomentarisao ovu nesrecu i ko se jos povrh svega slika i grli sa krvnikom pred svake jebene izbore. SUPUCKUMATERINU. I jos ono pateticno "Novak i Joker su heroji kao inspektor Milenkovic" :isuse: jesu qratz, ovi inspektori imaju muda do poda za razliku od apoliticnih™ multimilionera. Koga bre zabole.

 

Zato gubim nadu, zato sto i dalje slusamo potpuno pogresne stvari. Gledam svoju cerku i njenu buducnost, za njenu buducnost dugorocno su ove individualne sportske pobede velika steta (potpuno odvlacenje fokusa sa problema plus onaj Noletov usrani "nebeski narod" jebo ga da ga jebo nebeski narod) a korist bukvalno nikakva. Jebo ih Nole u dupe, jos jednom.


+1000 na ovo za tenisera 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Misko said:

Ja bih njega za premijera, ili makar ministra pravde obavezno! Tezak car od coveka..bas ga stujem..

možda pre za vrhovnu tužidedu? a VRV za ministricu pravednicu.

Link to comment
On 16. 6. 2023. at 21:20, Misko said:

354463111_645109660979255_38980133533697

Jovanjica tema, dakle..respekt za Prleevica, ove ostale ne poznajem nesto, ali, preskocicu i ovaj..

 

On 16. 6. 2023. at 21:46, Jimmy Kowalski said:

Nije, Kosovo je tema. Aleksandar je Oliverov bratanac, Tatjana novinar sa Kosova..

biće opet kosovo a i jovanjica verovatno sutra, gosti jelena zorić, advokat ninić i radonjić iz nina

Link to comment
2 minutes ago, zmanic said:

Sam se pozvao kod nje u emisiju.

Nisam očekivao ovoliku pribranost od Olje.

 

Ne znam šta da mislim?!?

Jezivo!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...