Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

minja: kolko će koštati ta vaša?

josić: (mrsi nešto)

ćuta: neće te koštati josiću, nećeš je izgraditi nikad.

 

i tako i bi. 

ovako bi moralo i sa vučićem i svim ostalim kriminalcima.

samo nam nije dovoljno stalo.

 

p.s. a zorana mihajlović je takav jedan štetni kreten da se zaista nadam da više nikad više nigde neće biti ništa.

 

@Filozof manijak zato što je rekao da mu ne pada na pamet da besciljno šetka nego da će zaustaviti E-75 ako bude bilo neophodno.

Edited by pt 2.0
Link to comment
minja: kolko će koštati ta vaša?
josić: (mrsi nešto)
ćuta: neće te koštati josiću, nećeš je izgraditi nikad.
 
i tako i bi. 
ovako bi moralo i sa vučićem i svim ostalim kriminalcima.
samo nam nije dovoljno stalo.
 
p.s. a zorana mihajlović je takav jedan štetni kreten da se zaista nadam da više nikad više nigde neće biti ništa.
 
[mention=4190]Filozof manijak[/mention] zato što je rekao da mu ne pada na pamet da besciljno šetka nego da će zaustaviti E-75 ako bude bilo neophodno.
Pa bio je on kod Vučića

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa bio je on kod Vučića

nene, možda me nisi razumeo.

kažem da bismo mi ovako morali sa vučićem i svim ostalim kriminalcima. nema veze taj deo komentara sa ćutom.

govorim o nastupu i želji da se ide do kraja.

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Hvala na odgvorima. Mislim da je on veći problem režimu, tj.njegov potencijal da pokrene otpor, nego svi Đilasi & Šolaci.

 

Ooo da..ako mi je nesto ulilo (nepotrebni) optimizam poslednjih meseci, to je ovo gostovanje u Utisku.

 

I dete programera i dete bankara i dete autolimara..cak i dete onog zaposlenog u stranoj firmi koji slobodno vreme provodi u beton hali..sva ta deca udisu mazut, jedu otrov i piju Bog te pita sta.

Ko to skapira..super..ko ne - jebigica.

 

Mnogo je veci potencijal ovo nego Djilasova i Dzeremajina njakanja u prazno.

 

Na kraju krajeva..Milo se sapleo o crkvu, najneocekivaniji i najgluplji moguci razlog koji je kacio samo cca polovinu populacije tamo. 

 

Sranje koje udisemo kaci nas sve.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 8.3.2021. at 19:00, jimi said:

Shvati to vise figurativno bar dok se katastrofa ne desi. Lik ima najprizemnije namere i dovodi u zabludu sve koji ga uzimaju za ozbiljno, od neposredno urozenih na mestu buduceg rudnika do zainteresovanih koji ga cuju na utisku, marka zvaki i sl. Njega treba gledati kao Nebojsu Bakareca npa primer.

 

Pošto znam mnogo ljudi iz Loznice , zamolio bih te da ovo ipak konkretnije obrazložiš. Oni koji su protiv Rio Tinta imaju uglavnom pozitivno mišljenje o njemu.

Ne znam nikog ko je baš neposredno pored budućeg rudnika, pa nisam upućen baš u detalje. 

Bakarec je ozbiljno zlo, ali nije mi baš jasna veza.

  • +1 1
Link to comment
 
Pošto znam mnogo ljudi iz Loznice , zamolio bih te da ovo ipak konkretnije obrazložiš. Oni koji su protiv Rio Tinta imaju uglavnom pozitivno mišljenje o njemu.
Ne znam nikog ko je baš neposredno pored budućeg rudnika, pa nisam upućen baš u detalje. 
Bakarec je ozbiljno zlo, ali nije mi baš jasna veza.
Nešto se tamo zakuvalo i sa onim Savom Manojlovićem (Kreni-promeni) i oko neke peticije onlajn...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Na žalost, ovo oko "dizanja naroda" bojim se da izgleda spolja da je ok ali da naš narod slabo reaguje "na vreme". Dok mu ne dođe do praga i direktno ga ne klepi, a bojim se da je onda već kasno...
Ali nadam se da se varam...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, duma said:

 

Pošto znam mnogo ljudi iz Loznice , zamolio bih te da ovo ipak konkretnije obrazložiš. Oni koji su protiv Rio Tinta imaju uglavnom pozitivno mišljenje o njemu.

Ne znam nikog ko je baš neposredno pored budućeg rudnika, pa nisam upućen baš u detalje. 

Bakarec je ozbiljno zlo, ali nije mi baš jasna veza.

Dobro ™

Link to comment
12 minutes ago, jimi said:

Dobro ™

Lepo te čovek pita, ne razumem zašto ovako odgovaraš, nakon što si imao bombastičan i senzacionalistički ulet.

jbt uporedio si moguće posledice delovanja tog lika sa černibilom - je l znaš ti šta govoriš time???

 

pitaću vrlo konkretno: da li je lik samo koristoljubivi mufljuz koji se lažno predstavlja kao zabrinut za ekologiju a zapravo juri neku lovu i fondove ILI zaista aktivno radi stvari koje mogu da dovedu do ekolośke katastrofe?

Edited by pt 2.0
  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Mislim da se za tog Mijatovića vuče da je bio u G17 plus, pa portparol u opštini, da je nešto muljao i sa Mihajlovićkom....

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 hours ago, pt 2.0 said:

Lepo te čovek pita, ne razumem zašto ovako odgovaraš, nakon što si imao bombastičan i senzacionalistički ulet.

jbt uporedio si moguće posledice delovanja tog lika sa černibilom - je l znaš ti šta govoriš time???

 

pitaću vrlo konkretno: da li je lik samo koristoljubivi mufljuz koji se lažno predstavlja kao zabrinut za ekologiju a zapravo juri neku lovu i fondove ILI zaista aktivno radi stvari koje mogu da dovedu do ekolośke katastrofe?

Nemoj tako strogo.

 

Pitanje je lose formulisano. Da odgovorim  konkretno: Da, sve to i povrh toga dozivljava svoje parce "slave" 

 

i (ne ILI)

 

radeci prvo aktivno radi na katastrofi obmanjujuci ljude da radi nesto pozitivno.

 

 

 

 

Kad Frank pominje i jednu od njegovih stranaka da vas nerviram jos malo:

 

Koja od ovih mu je zena?

 

sns-loznica-zene-3.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...