Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma to znam pratim ga od kad me je pt ukorila za nepraćenje scene

i ja kupujem svako vreme koje preporućiš, pa se ne bunim, :D

 

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

al odakle od iskoči na staroj planini

zbog oca i dedovine, naravno.

"Budući da živi u Beogradu i da nije rođen na Staroj planini, pitamo Aleksandra Jovanovića Ćutu zbog čega je krenuo baš u odbranu reka iz pirotskog kraja.

- Tamo nije moje mesto rođenja, ali jeste mesto mog detinjstva. Moj otac je iz Temske, na Staru planinu sam odlazio i kao dete i kao odrastao čovek. Nikada neću zaboraviti kako smo se traktorskim gumama spuštali niz reku. Ovu bitku ne vode neki sredovečni ljudi već ta deca koja pamte te reke - priča sa setom Ćuta."

 

ceo članak sa osnovnim info imaš ovde: http://www.politika.rs/sr/clanak/445152/Cuta-ne-moze-da-cuti
 
Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

Mislim da je poreklom iz tog kraja, ako ne i baš Rakite.

On je valjda iz Temske kod Zavojskog jezera tamo su isto gradili MHE,ali su ih zaustavili  

a Rakita je nešto južnije 

A živi u BG ,radi nešto vezano za pozorište možda dramaturgija 

Edited by Fakundo Sava
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Lena said:

 

Ovo je jedan od retkih ljudi koji me je prošle/pretprošle godine oduševio javnim nastupom, (izuzimajući Covid temu naravno), baš u ovoj emisiji. Nisam gledao Utisak, ali ako je on u pitanju zainteresovan sam na neviđeno.

 

Ugledni investitor je nedugo nakon emisije završio ovako:

images%7Ccms-image-000012715.jpg

:cry:

:cry:

:cry:

  • Haha 1
Link to comment

Taj snimak treba gledati i sve vreme ga porediti sa nastupima političara iz tzv. opozicije. Oni i dalje predlažu dijalog sa organizovanim kriminalcima, i sigurno su svi srećni zbog toga...od Sonje Liht do Vučića. 

  • +1 5
Link to comment
15 hours ago, jimi said:

Mijatovic je vece zlo od zbira Rio Tinta i Cernobila. 

 

Može li neko obrazloženje? Ovo su baš ozbiljne optužbe.

 

Koliko je ljudi pobilo (Černobil)? Šta je sve uništio?

Link to comment

Shvati to vise figurativno bar dok se katastrofa ne desi. Lik ima najprizemnije namere i dovodi u zabludu sve koji ga uzimaju za ozbiljno, od neposredno urozenih na mestu buduceg rudnika do zainteresovanih koji ga cuju na utisku, marka zvaki i sl. Njega treba gledati kao Nebojsu Bakareca npa primer.

 

 

 

 

Link to comment

Ne mogu da skapiram zbog konkretno koje izjave u Utisku su ga privodili?

neka, neka, samo nek hapse. Čim hapse za ovakve izjave ne televizijama, to znači da postaju sve odrođeniji od realnosti i bahatiji

Edited by Filozof manijak
slovo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...