Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 3/1/2021 at 6:51, pt 2.0 said:

i na to je pošteno odgovorio - ne znam, nemamo podatke o trećoj fazi istraživanja. verovatno je bezopasna, ali mi to ne znamo.

Nemamo podatke? Podatke možda nismo imali. Možda smo i bili zamorci, ali nekoi to mora. Vakcinacija nije bila obavezna, pogotovu nije bila obavezna kineska.

 

Kinesku vakcinu su ukupno primili milioni. Neka vakcina je ispitana na većem uzorku? Da je imala veće neželjene kratkoročne efekte znalo bi se. Dugoročni efekti nisu ispitani ni za jednu.

Neodgovorno je sad potencirati da je vakcina nesigurna.

Edited by duma
  • +1 1
Link to comment

Jbga ja stalno govorim da smo mi stalno zamorci i da tako funkcioniše medicina jbga...
Ja pristajem na to svesno.
Naravno, ne sad da me stave ko onog jazavca pod vodu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 3/1/2021 at 12:15, Jimmy Kowalski said:

Nije to tvrdio, nego da teretane nisu nista opasnije od bilo koje druge zatvorene prostorije u kojoj boravi vise ljudi. S tim u vezi naveo primer teretane u koju sam ide 

Opšte je poznato da se ljudi u kancelarijama više znoje, dahću i menjaju mesta nego što je to u teretani. Posetioci sigurno ne nose maske, a sumnjam da se sve dezinfikuje pre zamene mesta (sem ako imaju zaposlenog po posetiocu).

Sem toga, teretane su neophodne za život, za razliku od rada u kancelariji, fabrici. Teretane u zatvorenom su definitivno među prvim stvarima koje treba zatvoriti. On nije spreman da promeni svoju rutinu i pravda to, baš kao i svi koji ne mogu bez kafića i svega što vole mladi.

 

  • +1 3
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

a ko je cuta. msm odakle se pojavio

 

Vec neko vreme je on na sceni..par godina sigurno. Aktivirao se kad je krenula masovna gradnja mini hidrocentrala po Staroj planini.

Link to comment

ma to znam pratim ga od kad me je pt ukorila za ne praćenje scene

 

 

al odakle od iskoči na staroj planini, gnevni građanin, ex ngo-vac, nešto treće...

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...