Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

54 minutes ago, Sludge Factory said:

RIP Beri Lindon i Driver, njegove meni najdraze uloge! 


jedna od najvećih zamerki kjubriku je bila odabir rajana za glavnu ulogu, vreme je pokazalo koliko je ta odluka bila genijalna da redmonda beri lindona glumi upravo rajan

 

zlatni dečko zlatnog holivuda

rip

 

IMG-8208.jpg

  • +1 6
Link to comment

 

Ima onaj sitkom gde su Ryan i Farrah sportski novinari na TV koji se medjusobno stalno takmice ko je bolji. Dosta sportista im gostovalo, ukljucujuci i Divca, secam se scene gde se oni nesto prepiru sve da bi pokazali ko vise zna, da bi Vlade rezignirano izgovorio bez veze na srpskom i napustio studio. Trazio ali ne mogu da nadjem taj klip..

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:


jedna od najvećih zamerki kjubriku je bila odabir rajana za glavnu ulogu, vreme je pokazalo koliko je ta odluka bila genijalna da redmonda beri lindona glumi upravo rajan

 

zlatni dečko zlatnog holivuda

rip

 

IMG-8208.jpg

 

Apsolutno, genijalan kasting zaista. Inace volim taj film i divim mu se do imbecilnosti, a on je pogodak 100%, namestio je facu i ponasanje oportuniste samo tako. 

  • +1 3
Link to comment

Genijalan film u svakom smislu. Prvi put čujem za negativne ocene kastinga.

 

Na prvo gledanje, impresionirala me revolucionarna fotografija, bukvalno svaki kadar kad zaustaviš - ulje na platnu. Posle nadođu ostale impresije.

  • +1 2
Link to comment

Meni je paper moon numero uno, i inace sve kod bogdanovicha volim. Ima kasnije i jedan zanimljiv film sa cher, al sad evo ne mogu da se setim imena, mozda faithful

  • +1 2
Link to comment

RIP

Ziveo je punim plucima.od boksera do domacih ekrana. Zivot mu je bio prepun akcije. 

 

Mozda bih mogla da obnovim ljubavne love story a onda i splendor in the grass....malo da se isplacem.

 

Ima da naprave film o njemu. Poceo kao kaskader.  

 

Link to comment
14 minutes ago, 3opge said:

Barry Lindon je remek delo, obozavam taj film.

kakav je to bio opasan par u Driveru, Rajan i Izabelica

Driver je opasan film...

Sećam se da sam u bioskopu namerno čekao špicu...

 

 

...shiit has hit the fan.....

  • +1 1
Link to comment

I meni Barry Lyndon jedan od omiljenih filmova. I prica, i sve one forice sa Zeiss socivom pri snimanju bez vestackog svetla, i muzika i Ryan O'Neal i Marisa Berenson.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...