Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Prošle nedelje je bio Lupež, ona čuvena scena kad Belmondo uleti sa gliserom/jahtom u restoran, ravno za šank.

Možda AMC ili tako neki kanal...Glumi i narednik Žerbe iz Žandarma iz Sen Tropea (ne znam mu ime). Komedija, boza od filma, ali sam odgledao skoro ceo.

 

Na ono duccinom bih dodao i plakanje u finalu Profesionalca.

 

Bio je mnogo više od glumca, bio je pojam, simbol jedne epohe.

 

 

  • +1 3
Link to comment
20 hours ago, fancy claps said:

u nasem kraju su se decaci delili po tome da li navijaju za zvezdu i partizan i da li su se ugledali na zp belmonda ili, ako su bili sto klinci kazu twinkovi, na zp leoa. bilo je i klinaca koji su se lozili na delona ali se sa njima nismo druzili. nema vise takvih faca i pitam se ko su idoli danasnjoj omladini.

 

rip i za glumca iz zice.

RIP žanpole.

 

nisam bio neki tvoj fan, više su mi se sviđale delonove uloge. no, ono u "do poslednjeg daha" je za istoriju filma. kada sam otvorio topik o kultnim filmovima, mislio sam da bi taj mogao da bude u toj grupi. bio si odličan i u "ćoćari" no, "čovek iz ria" je bio samo smešan. laganica,

 

EDIT: i ovo koltrejnovo 

Quote

Bio je mnogo više od glumca, bio je pojam, simbol jedne epohe.

stoji

Edited by djordje geprat
Link to comment

Znaci ode i belmondo, jos malo ih je ostalo. Imao je tu srecu da se poklopi sa novim talasom, a i zerar filip je umro 59te, taman je popunio prazninu. Imaju francuzi i vece glumce, ali tako harizmaticne tesko da su imali. Belmondo, Mastroianni i Bata. 

 

Fin

  • +1 1
Link to comment

Znate da je većinu kaskaderskih scena radio sam, ipak od svih višenja sa žica, oluka, autobusa i helikoptera, skakanja, padanja i trčanja po krovovima zgrada i vozovima, ovo je nešto najstrašnije:

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Give me a word, any word, and I show you that the root of that word is Greek.

 

Michael Constantine, Father in 'My Big Fat Greek Wedding,' Dies at 94

 

RIP Michael Constantine (born Gus Efstratiou; May 22, 1927 – August 31, 2021) 

  • +1 1
Link to comment
On 8.9.2021. at 9:36, zorglub said:

Znate da je većinu kaskaderskih scena radio sam, ipak od svih višenja sa žica, oluka, autobusa i helikoptera, skakanja, padanja i trčanja po krovovima zgrada i vozovima, ovo je nešto najstrašnije:

 

 

Ima i ona kaskada kada je hodao na pariskom metro vozu koji ulazi u stanicu.

Edited by borris_
Link to comment
16 hours ago, Indy said:

Upravo otkrivene Bébelove fotke (tancovanje u gaćama), znaće možda više naši Francuzi...

 

 

 

1994. njegov 60. rodjendan. Legenda

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...