Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

:cry:

Jedan od junaka mog detinjstva, kao kroz maglu sećam se kako je RTS, tj tada RTB, davao mislim nedeljom u 5 serijal njegovih filmova i da sam čekao cele nedelje da vidim šta je sledeće što puštaju. Kad smo kod toga mogli bi i sad da naprave neki omaž, bar je toliko zaslužio, ne pamtim kad sam na tv-u godinama unazad naleteo na neki od njegovih filmova.

Edited by ducca
Link to comment

u nasem kraju su se decaci delili po tome da li navijaju za zvezdu i partizan i da li su se ugledali na zp belmonda ili, ako su bili sto klinci kazu twinkovi, na zp leoa. bilo je i klinaca koji su se lozili na delona ali se sa njima nismo druzili. nema vise takvih faca i pitam se ko su idoli danasnjoj omladini.

 

rip i za glumca iz zice.

Link to comment

da probamo da objedinimo ova 2 gubitka:  bili su ikone kula, svako u svoje vreme, imali su neverovatnu harimu, tu 'zicu' za glumu i moze se reci da su ziveli 'do poslednjeg daha'

  • +1 3
Link to comment

pocelo je sa 2019. a onda je dosla korola i pokosila sve. mi se od ovoga necemo oporaviti. kada prodje i kada se podvuce crta to ce biti strasno, strasno bolno. ostajemo bez elite u najpozitivnijem smislu te reci. svi politicari ce nam preteci, sve sto valja ce nam bespovratno nestati.

 

ovaj forum je uglavnom generacija koje iskreno pate. genX. odlaze im idoli formativnih godina. 30to godisnjaci i mladji ovaj masakr dozivljavaju kao normalnu pojavu- matori ljudi, vreme im je da odlaze.

nama se cupa  korenje. mi ostajemo sami u 21. veku koji nikada nismo dozivljavali kao nas (bar ja nisam).

 

odlaze smekeri. pravi smekeri. ljudi cije slike stoje u enciklopedijama i recnicima kao ilustracija za pojam smeker.

 

 

off:

otisao je prvo beogradski belmondo pre godinu/dve, a sad nas je ostavio i ovaj francuski. zao mi je za obojicom ali vise sam patio za nasim, beogradskim koji je cutao o svemu do poslednjeg daha. a imao je o cemu da cuti

off:

Edited by foto
  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...