Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

_119421587_2c8grwh_cut.jpg

 

US actor James Michael Tyler, who most famously starred as Gunther in the TV sitcom Friends, has died aged 59.

Tyler passed away peacefully at his home in Los Angeles on Sunday morning, a statement from his manager said.

"If you met him once you made a friend for life," it said. "[He] is survived by his wife, Jennifer Carno, the love of his life."

Tyler was diagnosed with advanced prostate cancer in 2018 which later spread to his bones.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni će uvek ostati u pamćenju kao Doktor Yueh iz Dine, inače je (izmedju ostalog) bio poznat i po seriji Quantum Leap, koja se kod nas, kao i neke druge popularne (na primer, Airwolf) nikad nije prikazivala.

 

 

RIP

Edited by Jeremija
  • +1 1
Link to comment
Meni će uvek ostati u pamćenju kao Doktor Yueh iz Dine, inače je (izmedju ostalog) bio poznat i po seriji Quantum Leap, koja se kod nas, kao i neke druge popularne (na primer, Airwolf) nikad nije prikazivala.
 
 
RIP
Mislim da se Quantum Leap prikazivala na Pinku, ili se varam onda na ovim kablovskim kanalima, mada nisam siguran da su postajali tada.

Sećam se da je Belisario producent QL hteo Pakuli da dodeli ulogu Gibbs-a u NCIS.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
35 minutes ago, Jeremija said:

Meni će uvek ostati u pamćenju kao Doktor Yueh iz Dine, inače je (izmedju ostalog) bio poznat i po seriji Quantum Leap, koja se kod nas, kao i neke druge popularne (na primer, Airwolf) nikad nije prikazivala.

 

 

RIP

 

Kvantni skok se emitovao na TV tokom 90-ih..

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da se Quantum Leap prikazivala na Pinku, ili se varam onda na ovim kablovskim kanalima, mada nisam siguran da su postajali tada.

Sećam se da je Belisario producent QL hteo Pakuli da dodeli ulogu Gibbs-a u NCIS.







... Shiit has hit the fan
 

 

 

E, sasvim moguće da je bilo, jedan dobar deo devedesetih nisam proveo u Srbiji tako da ne mogu 100% da tvrdim. Kad sam ja bio (i kad se originalno prikazivalo u Americi) nije bilo...

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 1 month later...

Veronica Forque, jedna od "Almodovarovih zena". Glavna uloga u Kiki, i sjajna sporedna u meni jako dragom Que he hecho yo para merecer esto? Ova plava na insertu. Tuzno je kad prominentna figura prelepog i mastovitog Almodovarovog sveta ode tako sto sebi oduzme zivot.

 

 

  • Tužno 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...