Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

jedno od najjačih zacenjivanja od smeha sam imao na njegovom kabareu kad je pričao o gradovima u kojima je bio

 

”lep je nikšić, samo je daleko od grada”

 

 

 

pamtiću ga po tom smehu

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

 Rodoljupci u JDP-u

 

spacer.png

Ovo smo išli u srednjoj da gledamo nas nekoliko, kao da ne čitamo lektiru. 

Volela sam ja pozorište i pre ove predstave, ali posle sam se zaljubila.

Ne zna se ko je od ovih velikana bio bolji.

 

Zbogom, Lane, mnogo ćeš nedostajati.

Edited by Arkadija
  • +1 8
Link to comment
51 minutes ago, Milošica said:

Berček, neki bi dodali još neke ali njega posebno izdvajam od živih, mada nebitno je naravno.

I branislav lecic

Edited by shimpr
Link to comment
41 minutes ago, Sludge Factory said:

RIP Lane 

 

Mnogo lud lik bio, u kom god hocete smislu, i povrh toga odlican glumac! 

 

 

Sjajan glumac da, privatno vrlo odvratan lik. Na stranu namcorast fazon koji je furao, sto i moze da bude nekome simpaticno, bio je poznat i po prostackom nabacivanju znatno mladjim koleginicama koje mogu cerke da mu budu i vrlo neumesnim komentarima (kada je Chandra spomenuo Bekjareva, e pa i Lane spada u tu grupu). Kada je povodom slucaja Lecica prokomentarisao kako je to sada postala moda optuziti drugog za silovanje, uopste se nisam zacudio.. 

  • +1 2
Link to comment

Ona rola u Otvorenim vratima "kakav sam ja švaler, ja nisam nikakav švaler" mi je bila omiljena - epizoda u kojoj mu Mira Stupica otkriva da mu je Laković ćale.

 

Bio je fenomenalan u svemu.

Link to comment

Crni pustolove, sta ti je ovo trebalo.:cry:

 

Ode jos jedan "kucni", jos jedan koji nije bio ni glumac, ni javna licnost, vec nekako tu, u kuci, kao deo porodice ili inventara. Ne secam se vremena kada nije postojao Lane Gutovic a i da postoji ne bih zeleo da ga se setim.

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, John Coltrane said:

Ona rola u Otvorenim vratima "kakav sam ja švaler, ja nisam nikakav švaler" mi je bila omiljena - epizoda u kojoj mu Mira Stupica otkriva da mu je Laković ćale.

 

Bio je fenomenalan u svemu.

 

Ima ono kad dobije anonimno pismo sa pretnjama smrcu, pa kad krene da oplakuje sebe i opisuje svoju (predstojecu) sahranu. Ludilo. On, Djuricko i Bogdan Diklic zakivaju u Vratima. 

  • +1 3
Link to comment

RIP
Veliki glumac, imao onu pauzu kada je batalio sve i osamio se.
Za to vreme je verovatno mogao imati mnogo dobrih uloga. I verovatno dobiti mnogo nagrada.
Oni koji su ga znali privatno kažu da je bio "težak čovek".








... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...