Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Ako dobro citam ovo, dobio je zvanicno prvu, mada se meni cini i drugu.

 

4399F23C00000578-4826854-The_official_sc

Ne znam zasto je to sad bitno?Floyd se sprdao,kretao se kao po treni.gu i opet je tko.Zasto je bitno da li je Mcgregor dobio prvu ili drugu rundu?
Link to comment

Ne znam zasto je to sad bitno?Floyd se sprdao,kretao se kao po treni.gu i opet je tko.Zasto je bitno da li je Mcgregor dobio prvu ili drugu rundu?

 

jbm li ga, na forumu smo i diskutujemo o mecu... ja licno nisam mislio da ce dobiti ijednu rundu.

Link to comment

Ne bi Flojd pristao na to ni u snu, ne bi mu ego dozvolio izvjestan poraz. Bokseri (čisti) nisu imali šta da traže ni na prvom UFC, a kamoli sad kad su MMA borci postali zvijeri koje vladaju sa bar tri-četiri discipline.

Link to comment

jbm li ga, na forumu smo i diskutujemo o mecu... ja licno nisam mislio da ce dobiti ijednu rundu.

Ja sam mislio da ce Floyd izaci zategnut kao pracka i raditi ono sto radi najbolje.Ovako je samo isao pravo,ko iz dnevne sobe u kuhinju po kafu,i drndao Mcgregora da ovaj ne moze dudari sa nekom snagom vec samo iz ramena.I smeskao se non stop.
Link to comment

Ishod je isti kao što je Malignagi opisivao njihov sparing meč, samo što ovde Konor nije mogao da ga povuče dole.

 

Konor bi isto prošao protiv bilo kog vrhunskog boksera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...