Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Dobio bi brus li tajsona, brus li bi ih sve dobio

+1

 

kad smo vec kod brus lija, cak noris preziveo dva infarkta.

 

btw, ovaj boks mec je uvreda za sve one sampionske, koje smo nekad gledali.

Link to comment

Ovo i nije bio boks meč, za boks meč su potrebna dva boksera.

Floyd cak i nije boksovao kako ume,vec se setkao po ringu.Mcgregor je bio toliko los da Floyd nije ni morao da ulazi u beast mode i da udara kontre.Mozda dva puta koliko sam primetio.
Link to comment

Ma Konor je majstor u oktogonu, meni je simpatičniji od ovog rasipnika i seljaka (iako je i on džiber ali nije ista klasa kao Flojd), ali svi smo znali kako će se ovo završiti, a na kraju nismo dobili ni dobar meč.

 

Edit: jepse Toni, tebi sam odgovarao. :P

Edited by James Marshall
Link to comment

toliko se vrtelo po netu da sam i sam morao pogledati deo snimka

nego meni kao nekom ko je od boksa gledao samo tajsona i holivilda i tako to sto se nije moglo izbeci i ne znam nista totalno sulud onaj stav irca

da je regularna borba i da je sa druge strane neki sasvim prosecan profi bokser da li bi ga upokojio vec u prvoj drugoj rundi sa onim "gardom"?

Link to comment

Ovo i nije bio boks meč, za boks meč su potrebna dva boksera.

Pa i za tucu su potrebna (bar) dvojica, nije to ni bitno, nego je sve toliko primitivno i puko srljanje u rollerball zabavu.

Link to comment

toliko se vrtelo po netu da sam i sam morao pogledati deo snimka

nego meni kao nekom ko je od boksa gledao samo tajsona i holivilda i tako to sto se nije moglo izbeci i ne znam nista totalno sulud onaj stav irca

da je regularna borba i da je sa druge strane neki sasvim prosecan profi bokser da li bi ga upokojio vec u prvoj drugoj rundi sa onim "gardom"?

 

pa bila je regularna borba i sa druge strene je bio vrhunski borac.

Link to comment

bio je suzdrzan zato sto je pametan i iskusan, pustio ga da se izduva ko balon, a ne zbog neke zavere da pusta borbu da traje duze zbog navijaca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...