Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

@milan

Nosi neki pojas od kile i po zlata i brda kamenja u nekoj za ovu priliku izmišljenoj kategoriji, dogovorili su valjda do 154 funte težinu.

 

Kontam da bi i borba mogla biti smor, Flojd će da se drži svoje defanzive i gledaće da smori ovog kikireza do smrti dok će ovaj pokušati nešto iz daljine ali neće smjeti da uđe u ozbiljnije sa Flojdom jer bi mogao da popije kontru. Biće ti mirisanja i čuvanja snage, a obično od hajpovanih mečeva bude veliko govno.

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja ne pratim ništa vezano za ovaj cirkus, al realno nema šta Flojd da se drži defanzive, da hoće on bi ovog pajaca koji je zalutao u boks rastavio u prvoj rundi tako da se ne sastavi skoro. Ali jbg, velike pare su u pitanju i raji mora da se isporuči minimum 6-7 rundi. 

 

@askeladden, nema šanse da Canelo ili GGG uđu u ring Conorom. 

Edited by Remi
Link to comment

Jebem li ga, hoću da pobijedi boks kao plemenita vještina, a plus mi je muka od arogantnog stava Konora kako može da se prešalta u drugi sport i ispraši jednog od velikana, ali kad se sjetim da boks zastupa ova überseljačina dođe mi muka.

Link to comment

Pa sad.Canelo ili ti De la Hoya su se raspitivali i ranije za to.Golovkina vec ne mogu da zamislim da gura ceo taj cirkus,plus bi poslao Mcgregora u bolnicu na Manitol.

Link to comment

Jebem li ga, hoću da pobijedi boks kao plemenita vještina, a plus mi je muka od arogantnog stava Konora kako može da se prešalta u drugi sport i ispraši jednog od velikana, ali kad se sjetim da boks zastupa ova überseljačina dođe mi muka.

+1

obojca su grozni.

Link to comment

Jebem li ga, hoću da pobijedi boks kao plemenita vještina, a plus mi je muka od arogantnog stava Konora kako može da se prešalta u drugi sport i ispraši jednog od velikana, ali kad se sjetim da boks zastupa ova überseljačina dođe mi muka.

Imamo isto mišljenje od Flojdu, da nije takav kakav je ne bi ni ulazio u ring sad. A Konor je bukvalno smešan bokser i dobio bi ga svaki ne ozbiljniji 

nego svaki poluprofi bokser iz malo zajebanijih gymova, oni što sparinguju za par stotina dolara.

Edited by Remi
Link to comment

 

Stvarno pokušavam da odvojim sportistu od ličnosti van terena/borilišta, Flojdu se na taktici, pripremi, defanzivi divim do bola, gledao sam brdo analiza njegovih mečeva, treninge, analize poteza, pokušavao da maznem neki potez, nema šta, čovjek je bog, ali ponašanje van ringa mu je nepodnošljivo, čak i da je jebeni trol, koncept, a nije. Mnogo mi je teško da u njegovom slučaju odvojim dva naličja istog lika.

Ok, što kažu svi, njegove pare, on ih je zaradio, ali mi je antipatičan do bola.

Link to comment

ma sto se tice skila, obojca su carevi. flojda mogu satima da gledam, sto cesto i radim, a da mi ne dosadi, a konor jeste u 5 najtalentovanijih likova u mma koje sam gledao. nebitno mi je sto stvarno su obojca seljacine. ali ceo ovaj cirkus je nesnosan, i sve sto ga prati, svo pumpanje hajpa, toliko da me zabole za borbu. odgledacu naravno sutra, al sanse nema da ranoranim, ko sto bih inace radio.

Link to comment

I sve to.Ako Conor nekim Bozijim chudom pobedi,ode on protiv G ili Canela.

 

Konor reče da oće treću protiv Nejta posle ove, a ako zaista pobedi onda sledi i trilogija sa Flojdom, to im je iz ugla zarade i najidealniji scenario, samo što ne verujem da bi Flojd pristao da ukalja svoju karijeru bez poraza zarad nekog nameštanja tog tipa. 

 

Što se tiče borbe, jebat ga, ako uspem da se probudim gledaću, o Konoru može svašta da se kaže, ali mu borbe nikad nisu bile dosadne, tako da ne očekujem da će ići na neku varijantu časnog poraza, tj. borbe bez puno uzbudljivosti gde Flojd na kraju dobije na poene. Zahvatio me malo hajp moram priznati, počinjem da mislim da Konor stvarno ima šanse, samo mislim da kad krene borba i Flojd od starta pokaže da je nekoliko klasa iznad ću imati "pa da, naravno, šta je drugo i moglo biti" momenat

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...