Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

lomacenko se nudi da bude sparing partner mekgregoru. tja.

znam da je u mma prici i da je radio sa TJ-em, al ne znam koj ce mu ovo.

ok, dobice vrv neku kintu.

Link to comment

Mozda da nekako udje u pricu sa Floydom?Nakon sto ovaj zavrsi sa Conorom.Opake bi to bile cifre za PPV.Floyd opet u centru paznje,Lomacenka vec hype maschine zove najboljim ikada.Floyd i da izgubi,boli ga uvo.Verovatno bi uzeo 300 milki za taj mec.

Link to comment

pa verovatno, mada me ne bi cudilo i da pikira borbu sa mekgregorom. posto ne verujem da ce flojd zaista posle ovoga u ring.

ma ok je sve to, al toliko mi se gade ova dvojca da verovatno samo bezrazlozno bacam hejt.

Link to comment

Meni se Conor cini kao mnogo mudriji lik od Floyda i da ce mnogo bolje oploditi pare .Conor realno gubi ovu,i onda je samo pitanje kada ce morati u oktagon sa Orlom ili Tonijem.Verovatno bi mu Khabib u Rusiji bio oprostajni mec.Floyd trosi repa kao vojska,a nema neku svoju promociju ili neki drugi biznis.Pre ce on opet u ring nakon sto je ponovo u centru paznje.Plus Golovkin i Canelo ce dici prasinu,a realno posle Ward Kovalev sranja,i nema drugih super parova.Golovkin ako pobedi,verujem da ce sacekati malo da vidi sta dalje.Tu bi super mec upao ko kec na deset.Mislim da Flyd nema sanse da da revans Canelu ili da izadje na metu Golovkinu.Sve ostalo je moguce.

Edited by askeladden
Link to comment

Mozda da nekako udje u pricu sa Floydom?Nakon sto ovaj zavrsi sa Conorom.Opake bi to bile cifre za PPV.Floyd opet u centru paznje,Lomacenka vec hype maschine zove najboljim ikada.Floyd i da izgubi,boli ga uvo.Verovatno bi uzeo 300 milki za taj mec.

 

U kom bi to univerzumu bile opake cifre ?

Lomacenko trenutno nije ni blizu da bude zvezda na svetskom nivou sto naravno ne znaci da nije uzbudljiv bokser

 

Samo uzmi twitter i instagram (jebiga, ali to ti je danas jedan od pouzdanih repera za siru popularnost):

Floyd: 7.3m i 16.3m

Conor: 5.3m i 16.5m

Lomachenko: 60.4k i 346k

Link to comment

Meni se Conor cini kao mnogo mudriji lik od Floyda i da ce mnogo bolje oploditi pare .Conor realno gubi ovu,i onda je samo pitanje kada ce morati u oktagon sa Orlom ili Tonijem.Verovatno bi mu Khabib u Rusiji bio oprostajni mec.Floyd trosi repa kao vojska,a nema neku svoju promociju ili neki drugi biznis.Pre ce on opet u ring nakon sto je ponovo u centru paznje.Plus Golovkin i Canelo ce dici prasinu,a realno posle Ward Kovalev sranja,i nema drugih super parova.Golovkin ako pobedi,verujem da ce sacekati malo da vidi sta dalje.Tu bi super mec upao ko kec na deset.Mislim da Flyd nema sanse da da revans Canelu ili da izadje na metu Golovkinu.Sve ostalo je moguce.

 

- naravno da Floyd ima svoju promociju

- Conor posle ovog meca ne mora nista a posebno ne u ring sa Khabibom koji je totalno izgubio legitimitet posle zadnjeg incidenta

Link to comment

iako najvise gotivim golovkina, mislim da su lomacenko i crawford trenutno najbolji bokseri. inace, crawford boksuje za dve nedelje protiv indonga za objedinjenje titula u superlakoj...

Link to comment

ma prvo loma vs. rigo pa onda polako. to je sledeci stepenik.. polako. vec ga je prozvao (ili odgovorio), predlozio pare na gomilu i pobednik nosi sve. takav koncept moze dodatno da privuce publiku. plus nije loma zanimljiv samo ljubiteljima boksa, stil i skil ce def privuci masu, imace i on par miliona pratilaca na tom tviteru ne brinem ja. samo je nerealno ocekivati to posle 7-8 pro borbi. treba vremena, step by step.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...