Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

A na Ytubu placene horde nutthugera ave u sesnaest objasnjavaju kako je Mcgregor bio bolji u prvih,tri,pet,ma svim rundama dok se nije umorio i onda ga Flojd eto kinf of nokautirao.Kao zadao vise udaraca od Pacmana..

Link to comment

A na Ytubu placene horde nutthugera ave u sesnaest objasnjavaju kako je Mcgregor bio bolji u prvih,tri,pet,ma svim rundama dok se nije umorio i onda ga Flojd eto kinf of nokautirao.Kao zadao vise udaraca od Pacmana..

pa kad su izgleda svako tapkanje brojali u udarce. kolko se secam, imao je onaj jedan aperkat, i ono u telo, i to je to. cuj, udarci.

 

cak mislim da ovi nisu placeni nego su klasicni debili podlozni hajpu koji nisu nikad gledali boks i koji ne mogu da poveruju da u realnosti puno stariji i puno laksi lik od njihovog heroja moze puuuuuno brze, jace i preciznije da udara. ukratko receno, neobrazovani tupani koji vrv veruju i da su keceri prava borba.

 

a i konor je ispao picka sa onom izjavom kako uopste nije bio uzdrman nego kako su prekinuli borbu kao posledicu umora. mislim, lol, covek je imao sve vreme ovog sveta da se spremi za borbu protiv lika koji je mnogo stariji i 2 godine u penziji.

a ako se pazljivo pogledaju poslednje 4 runde, od jednog momenta vidi se rapidan gubitak koordinacije kod konora, nesto najklasicnije kod boksera koji je preziveo potres mozga.

da sudija nije prekinuo borbu, ovaj bi popio patos, i ne bi brzo ustao.

bas sam nasao na netu raspravu oko toga da li je gore po borca da popije tezak nogaut, tipa hedkikom il nekim gadnim aperkatom, i da odmah izgubi svest, ili da ovako, ko konor, bude svaki sekund zabadan u glavu, i da posle nekog vremena padne, i doktori kazu da je ova druga opcija, sa mnostvom udaraca daleko gora po zdravlje.

 

tako da mi je, u jednu ruku zao sto je sudija prekinuo, jer je sprecio vise nego izvesan nokaut, a sa druge strane drago, jebiga, konor je dziber na kub, al ipak nekako mislim da je ok lik, i da nije zasluzio trajno ostecenje mozga.

u svakom slucaju, pokazao je onim cistim aperkatom da onaj njegov dodir smrti u profi boksu stoji pod kategorijom smesno. 

 

a ovi sto ga porede sa pakjaom, jebote, nek pogledaju mec pakjao mejveder. debili.

 

i konorova izjava "naterao sam da se bori kao meksikanac", jbt kakva samoispala, nisi ga ti ninasta naterao, nego je to mogao sebi da priusti, posto bi uspeo da ga povredis eventualno da si imao bejzbol palicu.

 

nek bude konor srecan sto je zbog mnostva drugih okolnosti ovo cirkusko sranje moralo da traje najmanje kolko je trajalo. jbt, pogledati samo ovu razliku, ne u klasi nego u dimenziji:

 

turn28cb9.gif

Link to comment

Rogan i ekipa oko njega mislim da dobijaju suvarak za sve ono lupetanje.Udara Conor jako,ali prosto ni u jednom trenutku mu Floyd nije dozvolio da se namesti i udari sa tezinom.Kad se setim Eubanka sr.i njegovog aperkata kojim je komatizovao proyivnika.Calzaghi je rekao da ga niko nije tako jako udarao kao Eubank.u

Link to comment

a ok, rogan, shaub i ekipa. pa da, sigurno da su dobili neke novce, ne bi se tek tako blamirali.

a sto se tice udaranja, pa o tome se i radi, inace bi one seljacine sto najvise nabadaju krusku na seoskim vasarima bili automatski dobri bokseri.

inace aperkat je bio prilicno cist, da je kanelo tako zavuko flojda, jos bi cekali da mu glava nazad padne.

Link to comment

Fino ga razmatraju u onom Fight Companion podkastu Rogan i Schaub mada su oboje MMA fanovi, doduše Schaub više i voli Roganu malo da klimoglavi al je uvek interesantno za poslušati.

 

U jučerašnjem su baš razmatrali šta je sledeće za McGregora dal boks il UFC i kako je ovaj meč promenio mnogo a po najviše za Irca.

Edited by Singer
Link to comment

Nastavice se izbegavanje Tony Fergusona i obigravanje oko meca sa Khabibom u Rusiji,za prvi UFC Rusia.Ja sve vise verujem da je Alvarez dobio kes da podmetne glavu pod pesnaju,a da ce i Nate da ucini isto,samo za mnogooo vece pare

Link to comment

Pa da.Conor nema eskivazu glavom.Svaki udarac padne na glavudzu i ostavi svu energiju .Drzi glavu kao ovan,uopste je ne pomera.A nema neku bradu,bas naprotiv.

Edited by askeladden
Link to comment

Nastavice se izbegavanje Tony Fergusona i obigravanje oko meca sa Khabibom u Rusiji,za prvi UFC Rusia.Ja sve vise verujem da je Alvarez dobio kes da podmetne glavu pod pesnaju,a da ce i Nate da ucini isto,samo za mnogooo vece pare

 

roknucu se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...