Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

ma...samo da se zaradi. magla na prodaju...

 

slazem se, mec sam po sebi je bio totalna nula. ali (ti to ne znas jer si u to vreme sa drugaricama preskakala lastis ili radila nesto sto devojcice inace rade), mi smo kao mali sedeli na klupici u parku, cackali nos i raspravljali na temu dal je jaci brus li ili roki; a sta bi bilo boksuju jedan protiv drugog, a sta bi bilo da moze nogama itd. i eto, sad su nam ovi dali kao neki odgovor na to pitanje  :P

Link to comment

slazem se, mec sam po sebi je bio totalna nula. ali (ti to ne znas jer si u to vreme sa drugaricama preskakala lastis ili radila nesto sto devojcice inace rade), mi smo kao mali sedeli na klupici u parku, cackali nos i raspravljali na temu dal je jaci brus li ili roki; a sta bi bilo boksuju jedan protiv drugog, a sta bi bilo da moze nogama itd. i eto, sad su nam ovi dali kao neki odgovor na to pitanje :P

to mozda neka devojcica iz tvog sveta :D

ova devojcica je sa caletom gledala kaubojce al navijala za indijance, sa 9 pocela da puca i vozi ficu po selu, u rokija se kunem - "it's not how hard you fall, it's how fast you get up", a brus lee je filozofija. samo kazem :)

Edited by mustang
Link to comment

Ako dobro citam ovo, dobio je zvanicno prvu, mada se meni cini i drugu.

 

4399F23C00000578-4826854-The_official_sc

Pardoniram :) ja sam i počeo pratiti negde u toku druge runde tako da prvu nisam ni video

Link to comment

to mozda neka devojcica iz tvog sveta :D

ova devojcica je sa caletom gledala kaubojce al navijala za indijance, sa 9 pocela da puca i vozi ficu po selu, u rokija se kunem - "it's not how hard you fall, it's how fast you get up", a brus lee je filozofija. samo kazem :)

 

hehe, bravo za malu mustang  :D

 

a sto se zena iz mog sveta tice, bas smo pre neki dan zena i ja uzeli kate, idemo u amsterdam da gledamo glory 44; to nam je romanticni vikend za ovu godinu  :happy:

Link to comment

McGregor će da odradi treći vs Diaz i eventualno još jedan i penzija... nema potrebe više da se oštećuje.

 

Ma Diaz još i ćao-zdravo!

 

 

e i za tu trecu me bas zabole :fantom:

dijaza drze na aparatima samo zbog leprikona.

Da, oko prve je bio hajp zbog Nejtovog prozivanja i kasnije don't give a fuck stava na konferencijama intervjuima itd. Druga je bila odmah posle i nije bilo teško odraditi medijsku pripremu. A treća, nakon što Nejt ne samo da nije imao nijednu borbu od tada, nego manje više nije ni bio pominjan u kontekstu pojavljivanja u oktagonu i gde Konor sa druge strane nije nikada ni branio titule u 145 i 155 divizijama i sad imao ovaj izlet u boks, siguran sam da će nahajpovati i tu borbu ako do nje dođe, mada verovatno mu je bolje sa Habibom u Rusiji da se pošiba sa stanovišta generisanja interesovanja za borbu i naravno love 

Edited by Clem Fandango
Link to comment

@billy

 

najs ❤️. moj romanticni vikend, priprecen, cim dodjem, bice da preuzmem sina a muza da posaljem SAMOG na tri dana bilo gde samo da nas ne cuje i ne vidi :)

Edited by mustang
Link to comment

ima i to svoje cari  :D

 

 

kao sto sam i napisao jutros, moguce je da ce sad ocekivanja publike postati sve ludja i ludja. evo mene konktretno zanima sta konor moze protiv oba dijaza istovremeno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...