Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Flojd je inače poznat kao do jaja oprezan borac, taktičar, plus nije imao takmičarsku borbu 2 godine, nije htio da se zalijeće, i išao je na to da ovog iznuri pa ga onda polako iskljuca. A pošto je njegova firma i promoter ovog čuda, vjerovatno se išlo na to da duže traje. 

Link to comment

^^a-a, ok

pitam samo :)

 

 

jbg, kazem, retko gledam boks i slabo sta znam o istom, pa mi onaj stav konora delovao nekako kao da priziva nokaut

 

Flojd je inače poznat kao do jaja oprezan borac, taktičar, plus nije imao takmičarsku borbu 2 godine, nije htio da se zalijeće, i išao je na to da ovog iznuri pa ga onda polako iskljuca. A pošto je njegova firma i promoter ovog čuda, vjerovatno se išlo na to da duže traje.

pa to, toliko sam pohvatao

pa pitam vas bolje upucene da li vam deluje da je u pitanju neka najobicnija borba i neki manje vrhunski bokser od flojda oduvao

Edited by pbg12345
Link to comment

bio je suzdrzan zato sto je pametan i iskusan, pustio ga da se izduva ko balon, a ne zbog neke zavere da pusta borbu da traje duze zbog navijaca.

+1

 

Covek jednostavno tako boksuje, ne znam dal ikad dobio prvu rundu.. .

Link to comment

Steta sto Conor ima problema sa kondicijom, moglo je biti zabavnije, par puta je izgleda iznenadio Floyda ... naravno uglavnom je izgledalo kao "Irski Bokser iz 19 veka" vs "Bokser iz 21. veka".

Floyd je boks genije ... ali rispekt i za Conora, apsolutno treba imati hrabrosti za to sto on radi i sto uvek pomera granicu, svojim nastupom cesto rizikuje da ispadne totalno smesan na velikoj pozornici ali i sada je uspeo da se provuce. Svaki rizik do sada mu je donosio sve vecu licnu popularnost a i materijalnu korist koja ide uz to.

Sto se mene tice jos jedino Diaz 3 i moze da se povuce ... od Tony Fergusona imam transfer neprijatnosti kad ga gledam kako glumata Conora, mozda eventualno Kebab .. to bih voleo da vidim ali cisto sumnjam, nije pouzdan jbga

Link to comment

cula u prolazu da je Konor napravio ludu zurku da proslavi nikad brze zaradjene milione, i treba.

 

leba i igara...posteno

 

stalno mislim pod koliko ludom zvezdom treba da si rodjen pa da ti zivot bude kao ovoj dvojici

Edited by Sara
Link to comment

Bruka, kao da u rukavicama nosi željezo, kao da nagura neke potkovice, ljudi se pod njegovim udarcima savijaju, umiru u bolovima, odustaju do života, vraća ih u neko primarno stanje. Dinamitaš. Uopšte ne izgleda u prvi mah da su to neki ne znam ti kakvi udarci, kad vidiš na usporenom, samo u sebi jaukneš. 

Link to comment

Jedva cekam da vidim kako ce Canelo i da li ce uopste uspeti da razbije ritam Golovkinu i da ga dobije kontrama.Jacobs nije uspeo,Brooks jos manje.Interesantno je da Teddy Atlas i vecina Amera o Golovkinu prica kao o slaggeru,nekom ko zna da poturi glavu i razmenjuje udarce,a meni se cini da je Golovkin mnogo elasticniji borac,sa bas dosta znanja.Samo sto udara ko mazga.

Edited by askeladden
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...