Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

društvo, pomoć. grizu kablove. danju se kao dernjamo "ne", danas je pala i ćuškica (samo malo brže odgurnuli od kabla), ali noću pretpostavljam da je haos.

juče našla gajtan od slušalica hirurški precvikan na pola i na krajevima rupice od zubića... beš slušalice, frka mi je kad se zakače da glođu produžni ili komp, bojim se da će ih tresnuti struja.

mi smo mislili da nabavimo one kutije za kablove. ima li neko iskustva i sa onim cat repellent supstancama u spreju ili je to beskorisno?

Link to comment

Jedino što je radilo (obično, posle načinjene štete) na mom zveru bila je prskalica za vodu. Mada je shebao 2 para slušalica dok nije malo porastao... Al' vidi mu te zubiće!

 

sherlock.gif

Link to comment

vodu smo probali dok peremo sudove (pentraju se uz nogu) al nije nešto pomogla.. aj probamo i u  ovom kontekstu.

i ja ću sad tvoj post da protumačim u ključu da je glodanje kablova prolazna faza i da će prestati čim bestioline izrastu u normalne mačke. moram zbog psihičkog zdravlja. a do tad ćemo se nekako snaći :happy:

edip: mačak ti je totalno za strit fajt:D

Edited by Joshua
Link to comment
13 minutes ago, Joshua said:

vodu smo probali dok peremo sudove (pentraju se uz nogu) al nije nešto pomogla.. aj probamo i u  ovom kontekstu.

 

 

Mislim da treba da bude baš sprej boca (kao na slici). Po mogućstvu upadljiva, naša je narandžasta (još uvek stoji na dohvat ruke, ali je nismo koristili jedno 2 godine.)

 

Posle nekog vremena, ako se samo mašiš za bocu (i podvikneš)... tutanj!

 

badkitteh.jpg

Link to comment

Gledam Cicmica juče i mislim kako bi tek bila divna kad bih je okupala... ali bolje ne. 

 

Ona kablove ne dira iako voli pertle i sve što liči na tračice i rese. Malo mi sjebala jedinu zavesicu koju imam ali načelno je mnoogo dobra. Boji se usisivača, miksera i fena još uvek. Mislila sam proći će je. 

Link to comment
1 hour ago, Indy said:

 

Mislim da treba da bude baš sprej boca (kao na slici). Po mogućstvu upadljiva, naša je narandžasta (još uvek stoji na dohvat ruke, ali je nismo koristili jedno 2 godine.)

 

Posle nekog vremena, ako se samo mašiš za bocu (i podvikneš)... tutanj!

 

 

fala indijana, probamo. bolje voda nego struja. :)

 

@Sara: zavese podvezane i podignute, fala na pitanju :happy: kratko su kod nas + su stvarno jako male, pa gledamo da napravimo prevenciju čega možemo, da baš ne vičemo 24/7 da nam ne bi izrasle u frustrirane i poplašene živuljke. probamo malo edukaciju step by step, pa polako :)

Edited by Joshua
Link to comment

dobro je sto pokusavate sa edukacijom, ve'ina odmah kapitulira pred tolikom slatkocom

 

Cicmic kad je imala macice stalno jurila za njima i vaspitavala ih, bas se jadna trudila ali je oni uopste nisu fermali

Npr nije im dala da budu sami na terasi, po celi dan ih je unosila nazad u stan ili jos gore kad misli da je nekog izgubila i doziva ga , i to traje li traje, a ja vidim barabu (najces'e je taj bio Koncic) kako drema na krevetu, cuje ali mu ne pada na pamet da se javi:laugh:

Edited by Sara
Link to comment

@Joshua 

 

mi smo koristili gorki sprej (guglaj bitter spray, ima raznih) koji se prodaje u pet shopovima bas u te svrhe. naspricas i ne brines. za labradora doduse, nisam probao s mackom al ne vidim zasto ne bi radilo i za macice. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...