Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ova šatro normalnija voli da se pentra. kad me šlog nije strefio jutros. krenem da je skinem, čujem drugu koja iza proizvodi ono mini frktanje ko mogvaj i do pola je već u wc šolji (zaboravili da spustimo poklopac:ph34r:). razumećete da nisam stigla da slikam :happy:

kakav džumandži početak dana, majko mila.

Spoiler

in78zl.jpg

u ostalim vestima: mislim da prskalica počinje da radi...'nako. i dalje se pentraju al je sad dovoljno da im je pokažem pa da siđu. iz nekog razloga bolje funkcioniše protiv pentranja po šanku nego po stolu. sirće po kablovima pak šljaka besprekorno. 

Edited by Joshua
Link to comment
23 minutes ago, Joshua said:

provalio si me. ustvari je čitala marksa, a meni bilo dosadno + lovim internet lajkove:D

:heart: za macu komunjaru.

Od mene valjda znas da vazda imas lajk, nema potrebe da pentracis mace po vratima i da ih ucis da plivaju u wc solji;)

Link to comment
8 minutes ago, Majo said:

:heart: za macu komunjaru.

Od mene valjda znas da vazda imas lajk, nema potrebe da pentracis mace po vratima i da ih ucis da plivaju u wc solji;)

:wub: aj neću onda više. neka čitaju na miru. 

8 minutes ago, Frau Gabrijela said:

super su ti zvrkovi, josh. računaj da postoji mogućnost da se smire za dve do tri godine. :)

fala, frau, toplo mi oko srca, ko da mi je vučić lično zagarantovao nešto :D

 

@renne izginućemo do tad, cenim. ja nisam navikla na ove "prave" mačke. ona moja siva persijanerkica je uvek bila kao pucvarica - ležanje, predenje i povremeno maltretiranje moje sestre. možda mi se kao mače 2-3 puta popela na leđa... skroz sam zaboravila kako se ponaša mače-mače. :D

Edited by Joshua
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...