Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ranije sam kupovala smrznute girice u Matijevicu, za ove moje 3 sluzbene, prvo su volele, a onda su pocele da mrljave, pa mi se kesa od kilo vukla i smrdela po firminom frizideru na radost kolega, te sam prestala sa tom praksom. ALI! samo zato sto macketine nisu volele bogznakako to da jedu, da jesu dovlacila bih im i dalje

Link to comment
4 hours ago, precog said:

Moja pokojna macka je odlepljivala za konzerviranom tunjevinom, ko dzanki me jurila kad otvorim istu izbezumljena.
Pokojni macor isto to sa sirovim mesom.

imas ti sad neku macku, ako ti treba bas znam za 1-2 koje su extra?

Link to comment

Primetila sam tek pre neki dan u zgradi preko puta mrežu na terasi. Obratim pažnju, a ono čovek nabavio belu persijsku mačku. Danas vidim komšijski persijaner krenuo da se vere uz mrežu, došao do vrha, provukao glavu i prednje šape kroz otvor na vrhu i tako visi sa 4. sprata. Nemi užas! Mislila sam- gotov je, međutim pogledao malo levo- desno i skočio natrag. Ovo je neka mlada luda ženka. 

Ja uopšte nemam mrežu, ne znam šta je gore. Mimi više sam na terasu neće moći, a mrežu moram nabaviti što pre mada je ona očigledno izazov za mačke. 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...